בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

שאלות ותשובות


במעבר דירה יש לתאם מול מוקד המכירות בטלפון *8191 מועד פירוק והתקנה מחדש של בר המים.
אין לעשות פעולות אילו באופן עצמאי, שכן זה לא במסגרת האחריות על המוצר

המוקד הטלפוני עומד לרשותכם בימים א-ה בין השעות 9:00-16:00
כמו כן ניתן לבצע רכישה 24 שעות ביממה דרך אתר האינטרנט, או לפנות אלינו דרך הטופס שבאתר

מתח הזנה 230V , תדירות 50 הרץ, הספק קירור 138 וואט, הספק חימום 1500 וואט, צריכת זרם 7.5 אמפר.
בנוסף קיימת במכשיר פונקציית חיסכון באנרגיה, המורידה את צריכת החשמל

ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום אספקת המוצר באמצעות הודעה בכתב לחברה, לרבות פקס ודואר אלקטרוני. המוצר תקין ויוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית ובצירוף חשבונית מקור. את הסנן ונורת ה-UV ניתן להחזיר ובלבד שהינם ארוזים באריזתם המקורית, אשר לא נפתחה. בכל הודעת ביטול עסקה על הלקוח לציין מספר הזמנה, שם מלא ומספר תעודת זהות. החזרת המוצרים תיעשה למקום שיבחר על ידי החברה על פי שיקול דעתה הבלעדי או על ידי שליח מטעם החברה כאשר עלות המשלוח תהיה על חשבון הלקוח. במקרה כאמור תחזיר החברה, בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו, למעט דמי טיפול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. 
כמו כן פירוט נוסף על מדיניות החזרת המוצרים ניתן מצוא בתנאי השימוש של האתר 

ייעודה טיפול בזיהומים והורדת העומס הבקטריאלי (קטילת חיידקים).

סנן ייחודי שפותח בשיתוף עם חברה אמריקאית 
- סנן פחם פעיל תוצרת חברת אומניפיור (ארה"ב). 
- הפחם הפעיל המשמש לטיהור מי השתייה מופק מקליפה של אגוזי קוקוס. אחת מתכונותיו החשובות של הפחם הפעיל הוא להגיב לחומרים המעניקים למים ריח וטעם חריף ולהפכם לחומרים חסרי טעם וריח.

הסנן מאפשר
- סינון 2 מיקרון והרחקת כלור(לפי התקן הישראלי 1505, קבוצה 1 מעל 75% לכל אורך
  חיי המוצר)  וטעמי לוואי.
- סינון מתכות (עופרת וכספית) –הצהרות יצרן ונבדק במעבדה של משרד הבריאות-בלעדי 
  למתקן המים - "אלקטרה בר".
יש להחליפו אחת ל-6 חודשים או 2000 ליטר, או אחת לשנה בהתאם לדגם (המוקדם מביניהם) על  מנת לשמור על איכות מי השתיה.

פחם פעיל הוא מרכיב במטהר המים שתפקידו להרחיק כלור וחומרים אורגנים. חלקיקי פחם פעיל בגדלים שונים ובשילוב נכון מאפשרים ספיחה של מגוון רחב של מזהמים. זהו אחד התהליכים החשובים במתקני מים ביתיים, וחלק מרכזי מבר המים. סנן ייחודי שפותח בשיתוף עם חברה אמריקאית, אשר מבצע מעבר לסינון רגיל גם סינון מתכות (עופרת וכספית).

מים מינרלים מופקים, ממעיין . מים אלה אינם מטוהרים לאחר שאיבתם, והטיפול היחידי שהם מקבלים הוא סינון מחלקיקים (מוצקים מרחפים). מים מינרלים הרכבם משתנה בהתאם לעונות השנה, לתנאי השאיבה וכו'.

מים מטוהרים הם מים שעברו טיפול השבחה שיכולה לכלול טיהור מ"רכיבים בעלי השפעה אסתטית שלילית" (חלקיקים, כלור חופשי, ריחות וטעמי לואי, וכדומה), ו/או טיהור מ"רכיבים בעלי השפעה בריאותית שלילית" (מתכות כבדות, חומרי הדברה, כימיקלים רעילים, וכדומה), ו/או מזיהומים מיקרוביולוגיים. כל אלה מוגדרים בתקן ישראלי 1505-1 הנוגע ל"מערכות לטיפול במי שתייה – סינון וטיהור". 
גם "מי ברז" (מי ההזנה של "מים מטוהרים") וגם "מים מינרלים" צריכים לעמוד בתקני בריאות העם למי שתייה.

 איכותם של מים מטוהרים נקבעת הן על ידי איכות מי ההזנה, והן על ידי טיב המטהר. אם המטהר הוא גם "מטהר כימי" וגם "מטהר בקטריאלי" הרי שניתן לקבל באמצעותו מים "טריים" טהורים מבחינה מיקרוביולוגית, וחופשיים מזיהומים של מתכות כבדות וזיהומים אחרים שעלולים היו לחדור למים . 
הבר של אלקטרה עושה זאת, והוא מטהר את מי הברז הן מ"רכיבים בעלי השפעה אסתטית שלילית", הן מ"רכיבים בעלי השפעה בריאותית שלילית", והן מזיהומים בקטריאליים כמוגדר בתקן ישראלי 1505-1 מספטמבר 2009 המתייחס ל"מערכות לטיפול במי שתייה – סינון וטיהור

1. איכות: אנו יודעים כי חשוב לכם להביא את המים האיכותיים ביותר למשפחתכם – ולכן חשוב שתדעו:
• בר המים של   (מיני בר ביתי ומשרדי) עומד בתקן ישראלי (1505) של מכון התקנים .
• סנן ייחודי - לבר המים סנן פחם פעיל ייחודי תוצרת ארה"ב המאפשר הרחקת כלור וטעמי לוואי  והיחידי בארץ אשר מסנן מתכות כבדות –(עופרת וכספית)
•  נורת UV לקטילת החיידקים 
     כל זאת מעניק לכם ביטחון ושקט נפשי ליהנות ממים  איכותיים וצלולים ביותר
2. עיצוב:  הוא בר מים קומפקטי המביא למטבח ולמשרד שלכם את המילה האחרונה בטכנולוגיה ועיצוב. מגוון מרהיב של צבעים. 
3. חדשנות: למתקן המים מסך מגע חדשני, מתקדם ונוח לתפעול, 
המלווה בתמונות והסברים ברורים ב – 3 שפות :עברית, רוסית ואנגלית. אתם מוזמנים ליהנות מסרטון ההדרכה ולראות בעצמכם את היופי והפשטות בהפעלת המיני בר.
4. מתקן המים הביתי ידידותי לסביבה עם מנגנון מתקדם ESM 
(EBAR SAVE MODE) לחיסכון באנרגיה, כמו כן מנגנון כיבוי ויקיצה אוטומטי לשלושה מועדים שונים בעזרתו ניתן לכוון את פעילות בר המים לסדר היום של כל אחד מבני המשפחה.
6. לבר המים בטיחות מחמירה מעבר לתקנים הקיימים -.על מנת לעמוד ברמת בטיחות גבוהה ביותר, תוך עמידה בתקנים המחמירים, שילבנו מנגנון אבטחה למים החמים 
ומנגנון נפרד להגנת ילדים, וכל זאת על מנת להעניק שקט נפשי להורים.
7. לבר המים מגש נשלף המאפשר בנוסף למילוי נוח של מים בכוסות גבוהות, גם מילוי בקבוקים.
8. נוחות – שימוש במיני בר חוסך סחיבת בקבוקים ואחסונם בבית, דבר שהופך את החיים להרבה יותר קלים ונוחים..

אם אין בכוונתכם להשתמש בבר המים לתקופה של יממה אחת או יותר, יש לנתק את בר המים מרשת החשמל באמצעות הוצאת תקע החשמל מהשקע שבקיר ולסגור את ברז אספקת המים לבר המים.
לאחר הפעלה בר המים מחדש יש לבצע שטיפה למיכלים (החמים והקרים) ע"י הנחת מיכל בעל קיבולת של 3 ליטרים מתחת לפיית המזיגה, ולמזוג מים (חמים וקרים) יש לחזור על פעולה זו בשנית.

חשיבות החלפת הסנן – הרכיב המבטיח את איכות המים הגבוהה של מתקן המים הוא סנן פחם פעיל הסופח את הכלור, מונע ריחות וטעמי לוואי ומסנן מתכות. אורך חיי הסנן הוא 6 חודשים או 2000 ליטר, או שנה על פי הדגם ( הראשון מבניהם) מיום התקנתו cבר. שימוש מעבר לתוקפו עלול להביא לירידה ביעילות טיהור המים ולפיכך באיכות המים.
חשיבות החלפת נורת הUV – במיני בר נורת UV לטיהור המים לאחר שלב הסינון, שתפקידה לקטול את החיידקים הפתוגניים. בהתאם לתקן 1505 לאיכות השתייה, יש להחליפה אחת לשנה בגין ירידה בעוצמת קטילת החיידקים.

את המוצרים הנלווים ניתן לרכוש דרך מוקד המכירות בטלפון *8191
או דרך אתר האינטרנט - לרכישה

בר המים מגיע  לנקודת רתיחה במיכל המים החמים. בהגעתם לכוס הם מגיעים ל 98 מעלות ואף יותר באמצעות כפתור ה extra hot.
לגבי מתן מים לתינוקות עד גיל שנה, לתינוקות משרד הבריאות ממליץ להרתיח מים ב100 מעלות 

כדי לחסוך בחשמל מומלץ להשתמש בפונקצית "חיסכון באנרגיה": 
ניתן להגדיר כי אחרי זמן מסוים המכשיר יפסיק להרתיח את המים לטמפרטורה של 90 מעלות וישמור אותם בטמפרטורה קבועה של 60 מעלות, שמאפשרת הגעה מהירה לטמפרטורת רתיחה ומבטיחה מים ללא חיידקים.
בנוסף ניתן להגדיר כיבוי ויקיצה אוטומטיים של מערכת החימום באמצעות טיימר ל-3 מועדים שונים

ניתן להחליף ולגוון את צבעי הפנלים שבבר המים 
את הפנלים ניתן לרכוש במוקד הטלפוני (בטלפון *8191 )  או דרך אתר האינטרנט.
החלפת הפנלים נעשית ע"י מתקין מוסמך של Ebar.

טכנולוגיית ה- UV הינה טכנולוגיה מובילה בארץ ובעולם לטיפול וטיהור מי השתייה. *תאורת ה- U.V אינה משנה את הרכב המים. הטכנולוגיה בטוחה לחלוטין לשימוש. 
בר המים של Ebar נבדק ועומד בתקן 1505 של מכון התקנים הישראלי. בנוסף לכך מערכת ה- UV נמצאת בתוך מיכל סגור וכמובן שלא קיימת חשיפה למשתמש.במתקני מים בהם לא קיימת נורת UV אין למעשה טיפול בחיידקים פתוגניים שמגיעים בדרך כלל ממים עיליים, שפכים (ביוב, תעשיות מזון), צנרות פגומות, הפרשות בע"ח ומקורות אחרים.
לעומת החומרים הכימיים שגורמים נזק מצטבר ואיטי, מזהמים מיקרוביאליים עלולים לגרום נזק מיידי וישיר.

מתקן המים של Ebar שומר על הפלואור שנמצא במי השתיה כמו על שאר המינרלים הקיימים במים. הפלואור חשוב לבריאות השיניים של ילדים.

בבר המים סנן ייחודי שפותח בשיתוף עם חברה אמריקאית, אשר מבצע סינון מתכות (עופרת וכספית) –סינון המתכות הוא בלעדי לבר המים של Ebar.

תפקידה של נורת ה  UV(תאורה אולטרה סגולה) הוא לקטול את החיידקים במים. אורך הגל של תאורה אולטרה סגולה קובע את מידת הנזק שהוא גורם ליצורים החיים במים, כאשר ככל שאורך הגל קטן יותר כך הפגיעה קשה יותר. עוצמת הקרן של נורת ה UV הנמצאת בבר המים של Ebar היא כזו בה חיידקים אינם יכולים להתרבות – ומשמעות הדבר היא מים נקיים מחיידקים. היתרון הגדול של נורת ה UV הוא היעילות והמהירות של קטילת החיידקים. במתקני מים בהם לא קיימת נורת UV אין למעשה טיפול בחיידקים פתוגניים שמגיעים בדרך כלל ממים עיליים, שפכים (ביוב, תעשיות מזון), צנרות פגומות, הפרשות בע"ח ומקורות אחרים.
לעומת החומרים הכימיים שגורמים נזק מצטבר ואיטי, מזהמים מיקרוביאליים עלולים לגרום נזק מיידי וישיר.

בקבוקי פלסטיק חד פעמיים מזהמים גם במילוי, גם בהובלה, וכמובן גם בגמר השימוש ) 80% מבקבוקי הפלסטיק אינם ממוחזרים(. זיהום האוויר של בקבוק פלסטיק אחד זהה לזיהום של נסיעת קילומטר אחד ברכב פרטי, כאשר אדם ממוצע צורך כ 600- בקבוקים בשנה!

את בר המים של Ebar ניתן יש לנקות במטלית לחה ומים פושרים. אין להשתמש בעזרי ניקוי שעלולים לפגוע במכשיר (כמו ברזלית) ובחומרים מרוכזים וחריפים לניקוי.
מתקן המים של Ebar הוא מכשיר המחובר לחשמל ולכן חשוב להקפיד לא להרטיב את גב המכשיר.

את הסנן מחליפים אחת ל6 חודשים או 2000 ליטר או שנה בהתאם לדגם המוצר, המוקדם מביניהם, ואת נורת הUV כעבור 12 חודשים.


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן