בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

מעוניינים לרכוש מתקן מים קרים? קבלו כמה טיפים!


מתקן מים קריםהחלטתם לרכוש מתקן מים קרים? למשרד? לקליניקה? עבור העובדים? לפינת המתנה? אין עוררין על כך שמתקן מים קרים וחמים מהווה מסוג המתקנים הנחוצים בכל מקום עבודה, ובפרט במקומות נותני שירות המקבלים לקוחות ומחזיקים בפינות ועמדות המתנה. למעשה, כיום כל בית עסק שמכבד את עצמו מחזיק במתקן מים אחד לכל הפחות לרווחת העובדים ובאי המקום.

 

יחד עם זאת, לאור ההיצע הנרחב של מתקני המים שקיימים כיום בשוק, עשויים הרוכשים להיוותר נבוכים ומבולבלים ולהתקשות בבחירה. אנשי הצוות המקצועי של חברת Ebar מציינים שמטבע הדברים ישנם מכשירים איכותיים יותר ואיכותיים פחות, ומי שנמנה עם אלו שאינם אוהבים להתפשר על מים שהנם באיכות הפחותה מהטוב ביותר, אזי כדאי לו לשים דגש על כמה קריטריונים חשובים.

 

תקן ישראלי 1505

אחד מהקריטריונים חשובים ביותר ושכדאי לשים עליהם את הדעת במהלך בחירת מתקן מים קרים ואו חמים נוגע לכך שהוא מחזיק בת"י 1505, מה שמבטיח שמדובר במוצר איכותי שנבדק ואושר מטעם מכון התקנים. תקן 1505 הנו תקן ישראלי המגדיר את הדרישות ומבסס את הסטנדרטים במערכות לטיהור וסינון מי שתייה ובטכניקות הבדיקה שלהן.

 

התקן מבטיח שהמוצר אכן עומד בסטנדרטים הבינלאומיים הקפדניים והגבוהים ביותר ומי השתייה איכותיים במיוחד. פרט נוסף נוגע לדרגות הסינון והטיהור, ומוטב להעדיף מכשיר שמציע סינון וטיהור בדרגות הגבוהות ביותר. מבית Ebar מסבירים שמדובר בשני תהליכים שונים, כשהסינון מהווה תהליך לסילוק החלקיקים הזרים מהמים, בעוד שהטיהור מהווה תהליך מתקדם הכולל ספיחה, חיטוי וטיהור של המים מריחות, טעמי לוואי וחומרים מסוכנים.

 

סנן פחם פעיל ונורת UV

במידה ורוכשים מתקן מים קרים ואו חמים שמתאפיין בפילטר מים פשוט, אזי קרוב לוודאי הוא יסנן את המוצקים המרחפים בלבד, בעוד שמתקן הכולל סנן פחם פעיל ונורת UV, יספק פתרון מקיף, המטהר  את המים באופן מלא מכל החומרים המזהמים, לרבות מתכות כבדות כמו כספית ועופרת, גזים מומסים ומזהמים בקטריאליים.

 

ואולם, סנן הפחם ונורת ה- UV הנם חלקים הנדרשים להחלפה אחת לתקופה, שאם לא כן, עלול הדבר לפגוע קריטית באיכות המים. על מנת להבטיח שלא תשכחו להחליפם, מספקת חברת Ebar מענה כפול הכולל מערכת תזכורות והתראות מובנית שמותקנת במכשיר עצמו, ומוקד שירות הלקוחות המקפיד לשלוח ללקוחות תזכורת על מועד ההחלפה.

 

שוקלים לקנות מתקן מים קרים? אל תתפשרו על פחות מהאיכותי ביותר! 


שוקלים להכניס הביתה מתקן מים קרים? לרכוש בר מים למשרד? מדובר באחד מסוגי המתקנים המוגדרים כפריט חובה בכל משרד, ארגון או חברה, ובפרט במקומות שמתאפיינים במתן שירות, תוך שהלקוחות ממתינים לתורם בעמדות ופינות המתנה. מחברת Ebar מציינים שהשוק מונה כיום היצע לא מבוטל של מתקני מים וברי מים, שחלקם איכותיים ומתקדמים מאוד, בעוד אחרים הרבה פחות.

כך שבמידה והנכם שנמנים עם אלו שאינם מוכנים להתפשר על איכות המים ששותים, מוטב שתתמקדו בכמה קריטריונים במהלך בחירת מכשיר המים שרוכשים, כמו לדוגמה שהמכשיר מחזיק בת"י 1505, תקן ישראלי המגדיר את הסטנדרטים במערכות לסינון וטיהור מי השתייה. מתקן מים הנושא תקן זה מעיד על היותו מוצר איכותי אשר נבדק ואושר על ידי מכון התקנים.

 

המלצה: להעדיף מתקן שמציע את דרגות הסינון והטיהור הגבוהות ביותר!


קריטריונים נוספים שכדאי לבחון בשלב החיפוש אחר מתקן מים קרים ואו חמים מתייחסים לדרגות הטיהור והסינון של מי השתייה, וכדאי תמיד להעדיף מתקן שמציע את דרגות הסינון והטיהור הגבוהות ביותר. 

בהקשר זה, חשוב להבהיר שסינון וטיהור הנם שני תהליכים שונים, שהראשון נעשה על ידי פילטר מים האחראי לסילוק החלקיקים הזרים, בעוד הטיהור מתבצע בעזרת נורת UV לחיטוי המים וספיחת חומרים מסוכנים, ריחות וטעמי לוואי. 

ניתן למצוא בשוק מכשירים עם פילטר מים פשוט, אך ישנם גם מכשירים עם נורת UV וסנן פחם פעיל לטיהור מלא של המים מכל המזהמים למיניהם, החל מגזים מומסים ומתכות כבדות כדוגמת עופרת וכספית ועד למזהמים בקטריאליים שונים.

 

בר המים המשפחתי Ebar Pure Spiral


לכל מי ששוקל לרכוש מתקן מים קרים ואו חמים לשימוש ביתי, אזי ההמלצה היא ללכת על בר המים המשפחתי Ebar Pure Spiral, היות והוא היחידי כיום בישראל עם טכנולוגיית ה- UV והסינון הספירלי למים הצלולים ביותר. 

המכשיר מעניק פתרון למים קרים, פושרים, חמים ואקסטרה חמים, עם אופציה להגדרת טמפרטורת המים המבוקשת. המכשיר כולל מסך מגע מלא ומנגנון להגנת ילדים. דגם נוסף מבית Ebar הוא בר מים תת כיורי, המהווה פתרון אופטימלי למשטח עבודה פנוי ונקי במטבח. 

בר המים מספק מים מסוננים קרים עד אקסטרה חמים וכולל אף הוא מנגנון להגנת ילדים. לחובבי מים מוגזים מומלץ להשתדרג בבר מים שולחני ומעוצב מדגם Pure Soda המציע גם סודה בשלוש רמות גיזוז.


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן