בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

מתכננים לרכוש מתקן מים ביתי? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!


מתקן מים ביתי | ebarמתכננים לרכוש מתקן מים ביתי? נתונים סטטיסטיים מראים ששוק ברי המים מגלגל בסביבות מיליארד וחצי שקלים בשנה, ובהתחשב במכלול היתרונות שהמתקן מציע לא קשה להבין מדוע: מתקן המים מספק מים בריאים וטעימים ללא כל הגבלה, מה שמעודד שתייה של מים בקרב מבוגרים וילדים גם יחד.

 

יתרה מכך, מתקן מים ביתי חוסך במקום אחסון ואת הצורך לרכוש ולהיסחב עם אספקה חדשה של בקבוקים כבדים, פעם אחר פעם. מחברת Ebar הנמנית ברשימת החברות המובילות בתחום מציינים שאם מחליטים לרכוש מתקן מים ביתי אזי מוטב להעדיף את המוצר הטוב ביותר, זאת על מנת להבטיח שהמשפחה אכן תהנה ממים שהם לא פחות מהאיכותיים ביותר!

לצד זה יש את ההיבט הכלכלי, ההיבט האקולוגי והמחקרים שמוכיחים כי הכנסת המכשירים הללו הביתה מעודדת שתיית מים בקרב בני המשפחה וילדים בפרט, על חשבון מיצים ממותקים ומוגזים, כול אלו ועוד, יכולים להסביר את הפריחה בשוק מתקני המים. 

מבית חברת מציינים שמאחר ובענף קיימים אינספור יצרנים, מותגים, טכניקות ודגמים שונים, בטרם בחירת מתקן מים ביתי כזה או אחר, כדאי לקבל מעט רקע בתחום, על מנת להבטיח רכישה מושכלת המותאמת אל הצרכים.

 

הקריטריונים לבחירת בר מים איכותי

בהגיענו לבחור מתקן מים ביתי, ההבחנה העיקרית צריכה להיות בין מתקני מזיגה המשווקים עם כדי מים מינרליים לבין ברי מים המחוברים אל נקודת מים מסוימת בדירה ומבוססים על סינון ואו טיהור מי ברז. 

בטרם בחירה באחת משתי האופציות, כדאי לדעת שהמים המינרליים הנם מי מעיינות, אך איכותם והרכבם נתון לשינויים בהתאם לעונות השנה, תנאי השאיבה וגורמים נוספים. כמו כן, הטיפול היחידי שהם עוברים לאחר שאיבתם הוא סינון מחלקיקים מרחפים. 

בנוסף, יש לקחת בחשבון שמתקני המזיגה מגיעים עם מספר כדי מים בגודל 11 או 18.9 ליטרים על פי בחירה. מעבר לעובדה שהחלפת הכדים הריקים כרוכה בהנפה, דרוש מקום אחסון רב בבית הן עבור הכדים המלאים הן עבור הכדים הריקים, פרטים שרצוי לשים עליהם את הדעת בטרם הבחירה.

עוד אחד מן הקריטריונים לבחירת מתקן מים ביתי איכותי הוא שמדובר במוצר שנבדק ואושר על ידי מכון התקנים וגם נושא בת"י 1505. כמו כן, כדאי לוודא שבר המים מכיל נורת UV להשמדת חיידקים וגורמים מיקרוביאליים שונים, סנן פחם פעיל לצורך הרחקת ריחות לוואי, טעמי לוואי וכלור, כמו גם מערכת לסינון מתכות כבדות, לרבות עופרת וכספית.

מדובר בקריטריונים שמבטיחים הנאה ממים צלולים, טעימים ואיכותיים. פרט נוסף ששווה התייחסות נוגע להיבט הבטיחותי, ובפרט במשפחות עם ילדים קטנים. מעבר למתקנים הקיימים כיום בשוק, ישנם מתקני מים העומדים בתקנים מחמירים יותר וכוללים מנגנוני אבטחה למים חמים ואו להגנת ילדים. המנגנונים הללו מספקים את הרמה הגבוהה ביותר של בטיחות, ולנו, ההורים, שקט נפשי!

 

חשוב לדעת: שיטות ודרגות שונות לסינון המים וטיהורם

במידה ומחליטים לרכוש מתקן מים ביתי המבוסס על סינון ואו טיהור מי ברז, חשוב לדעת שלא זו בלבד שסינון וטיהור מים הן שתי פעולות שונות, אלא שקיימות גם כמה שיטות וכמה דרגות לסינון המים וטיהורם, פרט חיוני לאלו שאינם מוכנים להתפשר על איכות המים שהם ובני משפחתם שותים. חלק מהמתקנים כוללים פילטר פשוט המסנן מהמים את החלקיקים הזרים בלבד (כמו חול וחלודה). 

מתקנים אחרים מגיעים עם מערכת מתקדמת המשלבת בין פחם פעיל ונורת UV לטיהור מיקרוביאלי של המים מחיידקים ונגיפים, ובו זמנית גם לספיחה, סינון וחיטוי מקיף של המים מחומרים כדוגמת כלור, ריחות, טעמי לוואי, חומרים אורגנים ומגוון מזהמים נוספים, לרבות מתכות כגון עופרת וכספית (בלעדי למוצריה של חברת Ebar).
 

בר מים מדגם Ebar Pure Spiral: מעטפת של יתרונות במכשיר אחד

היבטים נוספים שכדאי לקחת בחשבון במהלך בחירת מתקן מים ביתי נוגעים להיבט הפונקציונלי כגון נוחות השימוש במתקן ומידת הקומפקטיות שלו, וכן מערך שירות הלקוחות של החברה שממנה נרכש המוצר, האחריות על המוצר וכמובן גם ההיבט העיצובי, שחשוב שיהיה חדשני ודקורטיבי.

למעשה, חברת Ebar נחשבת ליחידה בישראל שמשווקת מתקני מים על כל היתרונות שצוינו כאן! ברשימת ברי המים מבית Ebar נמנה בר מים מדגם "Ebar Pure Spiral", שהנו, למעשה, בר המים המשפחתי היחידי שכולל הן את טכנולוגיית הסינון הספירלי והן את טכנולוגיית ה- UV למים המסוננים הצלולים ביותר. דגם זה כולל מסך מגע מלא, מנגנון להגנת ילדים ואפשרות להגדרה מדויקת של טמפרטורת המים, החל ממים קרים למים אקסטרה חמים.


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן