בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

מתכננים לרכוש מכשיר סודה לבית או למשרד? קבלו כמה טיפים 


נמאס לכם לסחוב על בסיס קבוע בקבוקי סודה כבדים ואו משקאות תוססים מהמרכול המקומי עד לבית או משרד? הגעתם להחלטה שאין מנוס מלרכוש מכשיר סודה? אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מציינים שהשימוש במכשיר קל ופשוט, ולא זו בלבד שהוא מסייע בהיבט האקולוגי לשמירה על הסביבה, אלא שהוא מאפשר חיסכון של מעל ל- 50% מעלות המשקאות התוססים. 

כל מי שחי בישראל בין שנות ה- 50 לשנות ה- 80 זוכר בערגה את מכשיר הסיפולוקס הביתי, שחולל דאז שינוי משמעותי ואפשר לכולם הנאה ממים מוגזים צוננים ומרעננים. מאז ועד היום לא חדל התחום להתקדם ולהתפתח, ובשווקים ניתן למצוא אינספור מכשירים מתוחכמים, בעוד שהסיפולוקס הפך זה מכבר לפריט אספנות נוסטלגי ודקורטיבי.מכשיר סודה וטיפים

 

סוגים שונים של מכשירי סודה

בשנים האחרונות הולך וגובר השימוש במכשיר סודה לא רק במגזר הפרטי, אלא גם במגזר העסקי והציבורי, וניתן לפגוש בו כיום בקליניקות ומרפאות, משרדים וחברות, לרווחתם של העובדים, הלקוחות והאורחים. בשוק יישנם כיום כמה סוגים שונים של מכשירי סודה, שחלקם ייעודיים להכנת סודה בלבד, וחלקם על תקן בר מים וסודה. 

מעבר לכך, ניתן למצוא גם מיני בר קומפקטיים עם מגוון אופציות נוספות כמו שליטה ברמת הגיזוז ושליטה בטמפרטורת המים, מה שמזמן לפתחינו אינספור אפשרויות שונות להכנת משקאות חמים וקרים, החל ממשקאות חמים כדוגמת קפה, תה, אספרסו, נס קפה, קפוצ'ינו וכן הלאה, ועד למים צוננים, מרעננים ומרווים, סודה, משקאות קלים ומשקאות תוססים.

 

מים מסוננים רגילים ואו מוגזים בהתאמה אישית

באופן כללי, במידה ומדובר ברכישה ראשונה של בר מים או שמעוניינים להשתדרג ולהתפנק במיני בר מעוצב, חדשני וקומפקטי, אזי מוטב להעדיף בר מים המשמש גם כמכשיר סודה וכולל בתוכו מגוון אפשרויות נוספות, כמו לדוגמה מכשיר Ebar Pure Soda מבית חברת Ebar, שהינו בר מים שולחני, מעוצב וקומפקטי למים מסוננים, רגילים ואו מוגזים בהתאמה אישית. 

למכשיר מדגם Pure Spiral מעטפת רחבה של יתרונות, החל מהאפשרות להגדיר את טמפרטורת מים בהתאם לדרגת החום הרצויה וליהנות ממים מסוננים קרים, פושרים, חמים ואקסטרה חמים. יתרון נוסף הוא, כאמור, אופציית הסודה בשלוש רמות גיזוז שונות (רמת גיזוז גבוהה, רגילה וחלשה) על פי העדפה ובלחיצת כפתור אחת. המכשיר מגיע עם מסך מגע מלא וכולל אפליקציית My Water להגדרת כמות וטמפרטורת המים עבור כל משתמש, בלון גז ידידותי להחלפה ומנגנון הגנת ילדים.

חובבי סודה מושבעים? כמה דברים שכדאי לדעת על מכשיר סודה


אוהבים לשתות סודה? אם הנכם חובבי סודה מושבעים ואו משקאות מוגזים, אזי אתם מכירים מקרוב את הסיטואציה שבה אוחז בכם צימאון מוגבר, ותוך כדי גמיעת המשקה בשקיקה, נופלת ההבנה שמדובר, למעשה, בבקבוק סודה שנפתח שבוע לפני- וכגודל הציפייה גם גודל האכזבה. 

אז במידה ואינכם מאלו שמוכנים לשתות סודה נטולת גזים "כי חבל לזרוק", או לחלופין לכפות על עצמכם לשתות גם אם אינכם צמאים "לפני שהגזים בורחים"- ההחלטה הנבונה ביותר היא רכישת מכשיר סודה ביתי. מבית חברת Ebar מסבירים שלרכישת מכשיר סודה יש מכלול רחב של יתרונות שונים, החל ממניעת התרחיש שציינו כאן של שתיית סודה שכבר אין בה גזים.

 

חיסכון של יותר מ- 50% בהוצאות על המשקאות התוססים 


מחברת Ebar מוסיפים שרכישת מכשיר סודה חוסכת מאיתנו את הטרחה שבסחיבת בקבוקי סודה כבדים על בסיס קבוע מהמרכול ועד לבית, ובמידה והנכם נמנים עם אלו שחושבים ירוק, אזי כדאי לדעת שבהיבט האקולוגי מסייע המכשיר לשמירה על איכות הסביבה. 

מעבר לכול אלו ומעבר להיותו פשוט, נוח וידידותי מאוד לשימוש, הסטטיסטיקות מלמדות שהוא מאפשר לכם לחסוך יותר מ- 50% מהוצאות על המשקאות התוססים. 

קרוב לוודאי שכל מי שחי וגדל בישראל של ה- 50 וה- 60 זוכר עם לא מעט ערגה את אותו מכשיר הסיפולוקס שכיכב במקום הראשון ברשימת מתנות החתונה. מכשיר הסיפולוקס דאז חולל מהפכה אמתית בתרבות הישראלית ואפשר סוף כל סוף הנאה ממים מוגזים, מרעננים וצוננים.

 

מכשיר מדגם Ebar Pure Soda- למי שאוהבים להתפנק במיני בר חדשני


יחד עם זאת, מאז אותם הימים הנוסטלגיים ממשיך התחום כול הזמן להתקדם ולהתפתח, וניתן למצוא בעידן העכשווי אינספור סוגים של מכשירים שונים, שחלקם ייעודיים ומאפשרים הכנת סודה בלבד, בעוד אחרים מתוחכמים מאוד ובמתכונת של בר מים וסודה. 

מעבר לכך, השימוש במכשיר סודה כבר לא בלעדי למגזר הפרטי, וקיים בשנים האחרונות שימוש הולך וגובר גם במגזר הציבורי והעסקי, לרווחתם של העובדים, האורחים וקהל הלקוחות. 

אחד ממכשירי הסודה המתוחכמים והמומלצים ביותר כיום לכול מי שאוהב להתפנק במיני בר חדשני הוא מכשיר מדגם Ebar Pure Soda. מדובר בבר מים שולחני בעיצוב מרשים וקומפקטי מאוד למים מסוננים קרים, פושרים, חמים ולוהטים, וכן סודה בהתאמה אישית עם שלוש רמות שונות של גיזוז על פי העדפה.
 


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן