בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

למה Ebar


אלפי משפחות כבר התקדמו ל - Ebar, בר המים החדשני, משום שמדובר בבר המים המתקדם בעולם... 

בשונה מברי המים של הדור הקודם, Ebar מייצג את המילה האחרונה בטכנולוגיה ובעיצוב. הסנן המתקדם שלו יודע להתמודד גם עם מתכות כבדות כמו עופרת וכספית. בזכות סנן ייחודי זה, המשולב עם נורת UV הקוטלת חיידקים, Ebar מספק מים  צלולים ובריאים. כשמוסיפים לזה את הנדסת האנוש יוצאת הדופן, הכוללת מסך טאץ' חדשני ונוח לשימוש, מנגנון בטיחות כפול ומגש נשלף (למילוי סירים ובקבוקים) ואת מערך השירות המקצועי שלנו, מבינים מדוע יותר ויותר משפחות מתקדמות ל - Ebar.

אלפי משפחות בישראל כבר הבינו היטב: הרבה יותר נוח וגם בריא לשתות מים מבר מים. אבל היום, תודות ל - Ebar, יש להן אפשרות לבחור בר מים אחר, עשיר בתכונות ובתועלות, שמייצג קפיצת דור בכל מימד. איך שלא מסתכלים עליו, מדובר בבר המים המתקדם בעולם. טכנולוגית ועיצובית. ומול האיכויות המרשימות של בר המים החדש והבשורה שהוא מביא, הוא רושם כבר תופעה וגורם לעוד ועוד צרכנים בישראל להצביע ברגליים ולבחור דווקא בו.

הרבה יותר מסנן

התכונה הראשונה הממחישה את גודל הפער בין Ebar לבין החלופות השונות בשוק -  ובתוך כך את אחד היתרונות הבולטים ש - Ebar מציע היום לצרכן הישראלי: בשונה מהברים של הדור הקודם, ל Ebar סנן מיקרוני ייחודי שיודע להתמודד בהצלחה גם עם מתכות כבדות: עופרת (לפי תקן NSF ואישור מכון התקנים) וכספית (על פי הצהרת היצרן ובדיקות שנערכו במעבדה של משרד הבריאות).

בתחקיר מיום 11 באוגוסט 2009 שהוגש לועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת, נקבע, כי מתכות כבדות כגון עופרת וכספית, הינן חלק מהגורמים העיקריים לזיהום תעשייתי. שפכים תעשייתיים המכילים מתכות אלה מוזרמים לעיתים קרובות לנחלים, לבריכות חילחול ולקרקע ומגיעים, בין היתר, למי תהום. יכולות הסינון הייחודיות של Ebar מאפשרות להרחיק את העופרת והכספית אשר מהוות חומרים מסוכנים ביותר, מכיוון שגם בריכוזים זעירים רעילותם גבוהה. למעשה, Ebar הינו הבר היחידי המשלב גם נורת ה-UV הקוטלת חיידקים, וגם סנן המסנן  מתכות כבדות.

Ebar נבדק ואושר על ידי מכון התקנים כמתאים לתקן 1505 - מערכות לטיפול במי השתייה סינון וטיהור. תקן זה מבטיח את איכות מי השתייה והוא מאשר כי המוצר עומד בסטנדרטים בינלאומיים. ולכן זו בשורה נהדרת לכל מי שבריאותו ובריאות משפחתו יקרות לו.

כאמור, סנן הפחם המיקרוני המהפכני הוא רק אחד מהיתרונות הבולטים של Ebar ביחס לברי המים מהדור הקודם. כשמשווים את Ebar לברי מים אחרים מגלים שיש לו מספר רב של יתרונות משמעותיים נוספים:

בנוסף, Ebar, בשונה מהמקובל בברים אחרים, מכיל מנגנון בטיחות כפול מובנה, שמונע סכנת כוויות לילדים ולכן הינו בר המים בטיחותי במיוחד למשפחות עם ילדים.

כמו כן, מנגנון מתקדם לחיסכון בחשמל הופך את Ebar גם למכשיר חסכוני ומשתלם ביותר. הוא מסוגל להיכנס ל"מצב חיסכון" בשעות שאינו בשימוש ולאפשר לכם להגדיר כיבוי ויקיצה למספר מועדים שונים - מתי שנוח לכם (למשל, בלילה 'כבוי' בבוקר 'מתעורר') ולחסוך בחשמל. אתם מוזמנים לקזז את החיסכון מעלות הרכישה, שאף היא מפתיעה ביחס לעושר התכונות המתקדמות.

עיצוב מתקדם 

Ebar מביא איתו גם תפיסה עיצובית חדשה, שהופכת אותו לפריט מאוד אטרקטיבי ובעל נוכחות בכל מטבח מטופח. מדובר בתפיסה רחבה יותר המשלבת ערכים אסתטיים עם ממשק ידידותי למשתמש. התוצאה: בר המים הראשון עם מסך טאץ' חדשני, שהוא בעל מראה עדכני ושובה לב, אשר במקביל הופך את חוויית השימוש לקלה ונעימה הרבה יותר. בכלל, כשיורדים לפרטים ובוחנים את הבר החדש, מגלים שהושקעה מחשבה רבה ומקורית בכל אספקט של חוויית השימוש.

נוחות מירבית

בר המים של Ebar כולל מגש נשלף וחכם שמשמש כפיתרון ייחודי ונוח גם למילוי בקבוקים. כל מי שאי פעם ניסה למלא בקבוק או קנקן באמצעות בר מים יודע שמדובר בחוויה מתסכלת (שלא לומר מלכלכת). כדי למלא קנקן או בקבוק צריך המשתמש להטות אותו בזוויות בלתי אפשריות, כך שעיקר תכולתו נשפכת.... בר המים של Ebar מתמודד עם הסוגיה הזו באופן גאוני בפשטותו. רוצים למלא בקבוק, או כלי לבישול אין שום בעיה: המגש עליו עומדת הכוס בשימוש רגיל תוכנן כך שאפשר לשלוף אותו בקלות החוצה, למלא כלי גדול, ואז  פשוט להחזירו פנימה. כמו גם לנקות אותו מידי פעם במדיח או פשוט עם מים וסבון ולשמור על ניקיונו התמידי. 

 

למה Ebar


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן