בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

למה בר מים?


מדוע מומלץ לעבור לבר מים?

החיים נוחים יותר

בר מים מעודד שתיית מים בקרב ילדים ומבוגרים גם יחד, עם Ebar יש לכם תמיד מים זמינים בכמות בלתי מוגבלת! ככה שלעולם לא תישארו בלי מים צוננים בבית.... עם מתקן מים בבית מפסיקים לסחוב בקבוקים ומים מינרלים ומפסיקים לחפש מקום בבית לאחסן אותם. עם מתקן המים לבית של Ebar  נהנים מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר. מערכת התחזוקה של בר המים Ebar פשוטה ונעשית באופן עצמאי, וכוללת מנגנון התראה שיזכיר לכם מתי להחליף סנן או נורת UV. ובנוסף, Ebar כולל פונקציות רבות שהופכות את החיים לנוחים יותר כגון מזיגת מים בכמות מדודה, כיוון טמפרטורה מועדפת, תאריך, שעה ואפילו בחירת צלילי המקשים.

איכות ושקט נפשי

לבר המים של Ebar סנן מיקרוני המרחיק כלור וטעמי לוואי, הסנן של מתקני המים של Ebar הוא היחידי שמסנן גם מתכות כמו עופרת וכספית. מערכת הטיהור של Ebar כוללת נורת  UV המקטינה את העומס הבקטריאלי במים. מתקן המים הביתי של Ebar נבדק ואושר על ידי מכון התקנים כמתאים לתקן הישראלי 1505 ועומד בתקן בטיחות בחשמל והינו בר המים היחידי בעל מנגנון הבטיחות הכפול להגנה על ילדכם.

עיצוב יוקרתי ושמירה על הסביבה

מתקן המים הביתי תורם לאווירה ולעיצוב המטבח והופך את המטבח שלכם ל"ירוק" יותר מעצם היותו ידידותי לסביבה בחיסכון האנרגיה שלו ובכך שהוא מונע את הצורך בשימוש בבקבוקים וכדים מפלסטיק כמו של מים מינרלים המזהמים את הסביבה. בר המים הוא פריט עדכני שגורם למטבח או למשרד שלכם להיות טרנדי ומעוצב. בר המים של Ebar יקנה למטבח שלכם מראה מעוצב ומתקדם, עם מסך מגע חדשני. כל שנותר לכם הוא לבחור מתוך מיגוון של עיצובים וצבעים מרהיבים ולהתחיל ליהנות ממים צוננים, בריאים וטעימים.

למה בר מים?


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן