בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

יתרונות בר המים של Ebar


החלטתם לקנות מתקן מים קרים וחמים לבית?

קודם כל, ברכות על ההחלטה. אתם עומדים לחסוך לעצמכם הוצאות ומאמץ רבים, שכן הצורך לרכוש ולסחוב בקבוקי מים מינרלים כל כמה ימים יהפכו לנחלת העבר. מתקני מים ביתיים מציעים לכם דרך נהדרת לוודא שבבית יש מי שתייה נקיים חמים וקרים בכל עת ולעודד את כל בני המשפחה להרבות בשתיית מים. אך, עם כל מתקני המים לבית ולמשרד שמוצעים היום בשוק, על אילו פרטים כדאי לשים דגש?

רמת סינון וטיהור - בחירת מתקן מים קרים וחמים שעומד בתקנים!

כמו בדברים רבים בחיים, גם פה כדאי לחשוב קודם כל על בטיחות. המים לשתיה שאנו וילדינו צורכים מוכרחים להיות נקיים מדברים המזיקים לגופנו. חשוב לוודא שבר המים לבית או למשרד שאתם בוחרים משתמש בטכניקות סינון וטיהור קפדניות.אנחנו ב - Ebar מקפידים על סעיף זה יותר מכל, וכל מתקן מים קרים של החברה מתהדר בסנן פחם פעיל ונורת UV המשלימה את תהליך הטיהור. שני מנגנונים אלה מספקים פתרון מקיף לאיכות מי השתייה, ומבטיחים לכם מים מסוננים ומטוהרים מכל מיני מזהמים.  

חשוב - חובה לוודא החלפת סנן אחת לשישה חודשים/או שנה (תלוי בדגם המכשיר), שכן אחרי תוקפם יעילותם פוחתת. מערכת הבקרה של Ebar מתריעה עבורכם מתי יש צורך בהחלפת נורה או סנן , כך שתמיד תוכלו להיות בטוחים לגבי איכות המים של מתקן המים הביתי שברשותכם.

נוחות השימוש של מתקני מים ביתיים

מתקני מים לבית ולמשרד חדישים, נשלטים כיום באופן דיגיטלי, הם לא רק נוחים ופשוטים יותר לשימוש, אלא גם חסכוניים יותר במשאבים.

מתקני מים ביתיים של Ebar מגיעים עם לוח בקרה נוח לתפעול (ניתן לבחור בין 3 שפות שונות!), שמאפשר לכם לשלוט על הטמפרטורה המדויקת של המים, על הכמות בה תרצו להשתמש ומערכת התרעה שמודיעה למשתמש מתי שעולה צורך בהחלפת סנן או נורת UV.

ומה לגבי עיצוב?

עבור רובנו, פונקציונליות היא דבר חשוב, אך לרבים אכפת גם ממראה המכשיר הביתי שהם עומדים להכניס לביתם, וזה מובן. מתקני המים החדשים של Ebar מעוצבים בסגנון אלגנטי, עדין ומוקפד, ומוצעים למכירה בשלל צבעים שונים להתאמה מירבית לטעמכם ולביתכם.

והכי חשוב? על איכות המים של Ebar אין עוררין, ועם שירות הלקוחות המקצועי של החברה תדעו שאתם לא רק מקבלים בר מים חדש, אלא שירות מלא ואיכותי לשנים הקרובות.

תקנים של איכות

אנו יודעים כי חשוב לכם להביא את המים האיכותיים והמים הצלולים ביותר למשפחתכם לכן Ebar מפעילה כמיטב המסורת במומחיות ומקצועיות בלתי מתפשרת בקרת איכות קפדנית ביותר לכל מוצריה - ביניהם גם למיני בר Ebar. כשאתם קונים  את מיניבר Ebar אתם יכולים להיות שקטים שרכשתם את בר המים האיכותי והמתקדם ביותר, העומד בתקנים מחמירים ובקרת איכות מהשורה הראשונה לסינון מים, לצד שירות מוביל.


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן