בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

המדריך לרכישת בר מים


לפני שאתם קונים בר מים, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם בבחירת המיני בר המושלם עבורכם.

סינון

אל תתפשרו בכל הנוגע למים שנכנסים לגוף שלכם ושל משפחתכם. ישנן דרגות שונות של טיהור מים וסינונם. וודאו שאתם קונים את בר המים עם דרגת הסינון והטיהור הגבוהה ביותר. סינון מים וטיהור מים הם לא אותו הדבר. סינון מים הוא תהליך הוצאת חלקיקים זרים מהמים. טיהור מים הינו תהליך מתקדם וחדשני שכולל חיטוי, ספיחה, טיהור מטעמי לוואי, מריחות ומחומרים מסוכנים. מיני בר עם פילטר מים פשוט יסנן ככל הנראה רק את המוצקים המרחפים כמו חלודה, חול וכד'. לעומת זאת, מיני בר שיש בו נורת UV וסנן פחם פעיל יעניק פיתרון מקיף, שיכלול את טיהור המים מכל החומרים המזהמים במים, כולל המזהמים הבקטריאליים, המוצקים המומסים והגזים המומסים (שיטה זו שונה מהמים המינרלים). כיום, אין בשוק מתקן מים ביתי שמסנן מתכות כבדות. בבר המים של Ebar נמצא הסנן המתקדם ביותר לטיהור המים, המסנן מתכות כבדות המזיקות לגופנו כמו כספית ועופרת.

חלפים

מומלץ לא לקנות בר מים ביתי לפני שמוודאים את נושא התחזוקה. נורת UV וסנן הם שני החלקים שזקוקים להחלפה אחת לתקופה הן בבר מים ביתי והן בבר מים למשרד. כדי שלא תשכחו להחליף אותם, דבר שעלול לפגוע בצורה קריטית באיכות המים, יש לוודא את הימצאותה של מערכת בקרה המתריעה על זמן החלפה. במתקן המים של Ebar יש מענה כפול לבעיה זו: מערכת התראות ותזכורות החלפה שמותקנת במתקן המים עצמו, וכן מוקד שירות שדואג למשלוח תזכורת בזמן המתאים ולשליחת החלפים עד הבית, כך שאתם יכולים להיות שקטים שאתם ממשיכים לשתות את המים באיכות הגבוהה ביותר.

שיטת הפעלה

במיניבר מים ישנן שתי שיטות תפעול ביניהן יש לבחור כשקונים בר מים ביתי: מערכת דיגיטלית ומערכת אנלוגית. השיטה האנלוגית מצוידת בכפתור הרתחה וברזים (חם וקר) שמופעלים על ידי מתג חשמלי. שיטת התפעול הדיגיטלית במתקן מים, לעומתה, מספקת שליטה מקסימלית על טמפרטורת המים באמצעות מערכת הבקרה שמאפשרת כיוון מדויק של הטמפרטורה הרצויה. בבר המים של Ebar שיטת ההפעלה היא דיגיטלית וחדשנית ביותר עם מסך מגע מתקדם.

עיצוב

מגוון ברי המים של Ebar יסייעו לכם להתאים בדיוק את צבע הבר לרוח המטבח שלכם בגוונים ובסגנון. בנוסף, בר מים מעוצב יקנה למטבח שלכם מראה עדכני וחדשני. 

מקצועיות

את מטהר המים שלכם מומלץ לרכוש רק מחברה שאתם סומכים עליה. ככל שהחברה מקצועית ואמינה יותר, כך תהיו רגועים באשר לאיכות המים ולטיב השירות שתקבלו. אל תקנו מתקן מים ביתי לפני שווידאתם שהחברה ממנה אתם קונים מחזיקה בתקן 1505 ושאיכות המים עומדת בתקנים הקפדניים ביותר של מכון התקנים ומשרד הבריאות. Ebar הינה חברה אמינה בעלת מומחיות המעניקה שקט נפשי וביטחון בקנייה, בר המים של Ebar  נבדק ואושר על ידי מכון התקנים כמתאים לתקן הישראלי 1505.

שירות

מומלץ לבחור בחברה שמעניקה שירות מקיף ומלא, כדי שלא תצטרכו לפנות לחברה אחת שמתקינה את בר המים הביתי וחברה אחרת שנותנת אחריות וחברה נוספת שמספקת את החלפים. לקוחות Ebar נהנים ממתקן מים משוכלל ומתקדם וממערך שירות מקצועי, אמין ומתקדם הכולל אנשי שירות וטכנאים בפריסה ארצית ומערכות טכנולוגיות חדשניות ביותר.

אחריות

כשאתם קונים מיני בר, בחרו בזה המספק לכם אחריות לתקופה הארוכה ביותר. כדאי לוודא גם שניתנת לכם אופציה להארכה. מומלץ תמיד לוודא שמאחורי מתקן המים שלכם עומדת חברה יציבה ואמינה שאתם סומכים עליה, המספקת לכם מלבד האחריות גם מענה מהיר ופשוט לכל שאלה ותקלה. אחריות לבר המים ניתנת לרוב לשנה ראשונה עם אופציה למסלולים מורחבים וחידושי חוזה.

 


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן