בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

בר מים עם סודה: גם מים צלולים וגם משקה מוגז


בר מים עם סודהמעוניינים לעודד את בני המשפחה להרבות בשתיית מים, אבל הם מעדיפים משקאות מוגזים? הפתרון האידאלי בשבילכם הוא בר מים עם סודה! על אף שכולם יודעים כיום שחשוב ובריא להרבות בשתיית מים, ניתן למנות לא מעט אנשים, ובפרט ילדים, שאינם חובבים את טעמם של המים ומעדיפים בכל הזדמנות לשתות סודה, משקאות מוגזים או מיצים ממותקים.

ייתכן שטעמי הלוואי ואו הגוון העכור מעת לעת הם שהרתיעו אנשים משתיית מים עד כה. התקנת בר מים עם סודה מספקת מענה כולל והופכת השתייה לחוויה טובה של טעמים. אם בעבר שימשו ברי המים לסינון מי השתייה בלבד, שהרי הדור החדש של מתקני המים גם כוללים מסנני מים מתקדמים יותר וגם מציעים סודה בלחיצת כפתור אחת.

 

מתקני המים מהדור החדש

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מציינים שמתקני המים מהדור החדש כוללים סנן פחם פעיל באיכות הגבוהה ביותר להרחקת כלור ריחות לוואי וטעמי לוואי וסינון מתכות כדוגמת עופרת וכספית. בנוסף, הם כוללים גם נורת UV לטיהור המים מחיידקים פתוגניים לאחר שלב הסינון. השילוב בין סנן פחם פעיל עוצמתי לנורת UV מספק מענה כולל למים צלולים, נקיים ובריאים יותר.

 

בר מים עם סודה הוא בגדר עליית מדרגה נוספת, והמשמעות היא שבלחיצת כפתור פשוטה ניתן ללגום מים צוננים או פושרים, להכין תה הביל או קפה רותח, וכעת גם כוס סודה עם רמת גיזוז בהתאמה אישית, עם אופציה למשקה גזוז מרענן בתוספת של תרכיז ממותק.

 

בססו את הבחירה על סקר שוק מקיף

ענף ברי המים הביתיים מונה כיום לא מעט חברות המציעות מגוון מכשירים מסוגים ודגמים שונים. בין אם מחליטים להזמין בר מים עם סודה מיניבר רגיל, כדאי לבסס את הבחירה על סקר שוק מקיף, תוך הבנת ההבדלים שקיימים בין המוצרים למיניהם.

יש להשוות מחירים ולחשב את עלויות התחזוקה השוטפות להחלפת הפילטרים (מידי 6 חודשים עד שנה בהתאם לדגם של המוצר) ונורת ה- UV (אחת ל- 12 חודשים).

כמו כן, חשוב לוודא בכל בחירה שהמכשיר עומד בתקן הישראלי, בטיחותי לשימוש ומגיע עם אחריות יצרן למשך שנה לכול הפחות. במידה והמשפחה כוללת פעוטות וילדים רכים, אזי כדאי להקפיד ולבחור בבר מים עם מנגנון להגנת ילדים מפני כוויות.


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן