בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

המדריך לרכישה נבונה: כל מה שכדאי לדעת על מחירי ברי מים 


החלטתם לרכוש בר מים לבית או למשרד ומעוניינים לדעת קצת יותר על טווח מחירי ברי מים בשוק? לפי פרסומים שמוציא משרד הבריאות מעת לעת, מי הברז בישראל הנם לא רק טובים לשתייה ואיכותיים מאוד, אלא אף עומדים בכל הסטנדרטים מהמחמירים בעולם. יחד עם זאת, לא פעם אנחנו עשויים להיתקל במחקרים ובפרסומים שמתארים את התמונה באור קצת שונה.

אז במידה ואינכם מסתפקים עוד במי ברז, אבל עייפתם מלשאת מידי שבוע בקבוקי מים מינרליים מהסופרמרקט השכונתי, תוכלו למצוא כיום אינספור פתרונות שונים לאספקת מים וגם לא מעט ספקי שירות. הפתרונות הנפוצים ביותר כיום לאספקת מים בשוק הישראלי נעים בין רכישת כדים גדולים של מים מינרליים (לרוב במשקל 19 ליטרים), לבין ברי מים מטוהרים ומסוננים.

 

טווח המחירים בין המסלולים השונים

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מציינים שאין למעשה הבדלים משמעותיים בין מחיריהם של מתקני המים המינרליים בכדים למחירי ברי מים מטוהרים ומסוננים. סקר שוק קצר מראה שמחירי המסלולים השונים נעים בטווח שבין 100 שקלים לחודש עבור מכשירים בסיסיים במסלולים רגילים ועד ל- 275 שקלים לחודש עבור מכשירים מתקדמים במתכונת של חבילות פרימיום, כשהתמחור מהווה נגזרת של רמת החדשנות, טכנולוגיית ההפעלה והעיצוב. 

מחברת Ebar מוסיפים שלאורך השנים שלטו בענף כדי המים המינרליים, אך בשנים האחרונות חל שינוי ביחסי הכוחות ומי שמובילים כיום את הענף הם בברי המים והמסוננים והמטוהרים. הסיבות לכך רבות, כמו לדוגמה עובדת היותו של המתקן עצמו פחות קומפקטי ומכלי המים המינרליים מצריכים מקום רב לאחסון. 

 

פערי מחירים זניחים בין ברי מים בסיסיים למתקדמים

סיבה נוספת מתייחסת לכך שמדובר בשירות מסורבל ותדיר, הכרוך בהובלת מכלים כבדים של מים, התקנתם במכל עצמו ופינוי המכלים הריקים. חברות וספקיות המים המינרליים טוענות מנגד ששימוש בברי מים מסוננים ומטוהרים מגדיל את הסיכון להצטברות של חיידקים ופטריות במסנני המים, אך מניסיון העבר ניתן ללמוד שגם במקורות השאיבה קיים סיכון לזיהומים. 

באופן כללי, מחירי ברי מים נגזרים מרמת הקדמה, הפונקציונליות והטכנולוגיה של כל מכשיר. באופן טבעי, מחירו של בר מים בסיסי הכולל מערכת תפעול אנלוגית יהיה נמוך ממכשיר שמציע שיטות סינון מתקדמות, מסך מגע מלא, מנעד שליטה בטמפרטורה, אפליקציה לתכנות אישית וכן הלאה. עם זאת, שקלול העלות בין ברי מים בסיסיים לברי מים מתקדמים מראה שהפערים הנם זניחים ומסתכמים בעלות חודשית שבין 25 שקלים ל- 35 שקלים.

 

בר מים מחירים


 


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן