בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

המדריך לצרכנות נבונה: כללי ברזל לבחירת בר מים מומלץ


בר מים מומלץ | אי-ברהנתונים הסטטיסטיים מראים שלמעלה מ- 75% מבתי האב בישראל אינם שותים מי ברז, אלא מעדיפים לצרוך מים מסוננים ממתקן מים, והסיבות לכך רבות: יותר ויותר מידע שדולף החוצה ומעיד על כך שמי השתייה בישראל באיכות ירודה בהשוואה לסטנדרטים שבארה"ב ובאירופה, טעמם של המים, שישראלים רבים מעדיפים להימנע ממנו ועוד.

 

אלא שכל מי שמחליט כיום לרכוש מתקן מים כזה או אחר, עשוי להיכנס לדילמה לנוכח ההיצע הבלתי נדלה של מתקנים שקיימים בשוק, ומתעוררת השאלה: איך בוחרים בר מים מומלץ? אנשי הצוות המקצועי של חברת Ebar הנחשבת לחברה המובילה בתחום, מעניקים כמה כללי ברזל וטיפים לרכישה נבונה של מתקן מים איכותי המותאם פרטנית לצורכי המשפחה.

 

סננים איכותיים ובעלי תו תקן ישראלי

הטיפ הראשון לבחירת בר מים מומלץ מתייחס לאיכות המתקן ורמת הסינון שלו. ניתן למצוא בשוק ברי מים בטווח רחב מאוד של מחירים, אבל כדאי לקחת לתשומת הלב שלא כל מתקני המים מספקים בסופו של התהליך מים מסוננים באיכות זהה.

 

מחברת Ebar מסבירים שתהליך הסינון כולל בתוכו רכיב לטיהור המים (מכלור, מריחות וטעמי לוואי וממתכות כבדות כגון עופרת וכספית), סינון המים (גרגירי חול וחלקיקים צפים נוספים), וחיסול חיידקים ומיקרואורגניזמים בעזרת נורת UV.

 

לפיכך, במהלך בחירת בר המים חשוב לוודא שהוא כולל סננים איכותיים ובעלי תו תקן ישראלי. כמו כן, חשוב להקפיד ולהחליף את הסננים בהתאם להוראות היצרן, מאחר ואי החלפתם עלולה להוביל לכך שלא זו בלבד שאיכות המים נפגמת, אלא שהמכשיר יהווה כר פורה להתפתחות של פטריות, חיידקים ומיקרואורגניזמים מסוגים שונים.

 

מוצר המותאם פרטנית לצורכי המשפחה

במהלך החיפוש אחר בר מים מומלץ, כדאי לבחון את מכלול הפונקציות הקיימות בכל מכשיר ולהעדיף מוצר המותאם פרטנית לצורכי המשפחה. לדוגמה, בר המים מדגם Pure Soda של Ebar כולל מסך מגע מלא ומעניק מים מסוננים במגוון אפשרויות שונות בהן: מים מסוננים קרים, פושרים, חמים, אקסטרה חמים וסודה בשלוש רמות גיזוז (רמת גיזוז חלשה, בינונית וגבוהה) על פי העדפה.

 

זאת ועוד, באמצעות מסך המגע ואפליקציית My Water ניתן להגדיר ולתכנת באופן אישי את כמות וטמפרטורת המים עבור כל אחד מהמשתמשים. בנוסף, המכשיר מתאפיין בבלון גז הידידותי להחלפה ובמנגנון להגנת ילדים. עם זאת, בין מחליטים לרכוש בר מים דיגיטלי משוכלל ומתקדם, או לחלופין מתקן אנלוגי המופעל על ידי ברזים וידיות, כדאי לבצע את הרכישה מחברה מקצועית ואמינה, המספקת מוצרים "מבית טוב".


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן