בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

כל מה שכדאי לדעת לפני שרוכשים בר מים למשרד


החלטתם להזמין בר מים למשרד? בכל משרד שמכבד את עצמו ניתן למצוא כיום בר מים כזה או אחר העומד לרשות העובדים והלקוחות. מדובר באחד מהמכשירים השימושיים והחיוניים ביותר הן בבית והן במשרד, ובפרט אם הוא מחובר לתשתית המים באופן ישיר, מה שחוסך את הצורך בהזמנת כדי מים ענקיים מידי תקופה, את הצורך במקום אחסון נרחב והטרחה הכרוכה בהתקנתם. 

ברי המים מהדור החדש הינם קומפקטיים יותר, מתקדמים יותר ומעוצבים במראה אלגנטי ובתצורה המאפשרת להעמידם בפינת ההמתנה ואו מעל לשיש במטבחון של המשרד מבלי לתפוס מקום בר מים למשרד Ebarרב. יתירה מכך, בלחיצת כפתור אחת אפשר ליהנות ממים אקסטרה חמים לתה, קפה או קפה נס, ממים פושרים או ממים מרווים צוננים ומים מוגזים בכל רמת גיזוז שתבחרו!

 

הקריטריונים לבחירת בר מים הנכון

אלא מה, כל מי שמחפש בר מים למשרד עשוי למצוא עצמו אובד עצות לנוכח ההיצע הנרחב שקיים בשוק, הכולל לא מעט יצרניות עם אינספור דגמים שונים, מה שמקשה על הבחירה. מבית חברת Ebar מציינים שבמהלך רכישת בר מים למשרד כדאי להתייחס לכמה פרמטרים חשובים. 

יש לבדוק את רמת הטיהור והסינון של המים, עניין החלפים והתחזוקה של המכשיר, כמו גם שיטת התפעול שלו, אפשרויות השימוש, וכמובן גם נושא שירות הלקוחות והאחריות על המוצר. 

ראוי לציין נדבך חשוב. מאחר ובר המים במראה חדשני ואלגנטי משפיע לא מעט על העיצוב הכללי, יש דחף ללכת לכיוון החיצוני, אבל כדאי שהקריטריון הזה לא יהיה בראש סדרי העדיפויות ולא יעפיל על השיקולים האחרים, כי מה שחשוב באמת זה איכות המים שנקבל!

 

דרגת הסינון והטיהור של המים

במהלך בחירת בר מים למשרד, מומלץ לבדוק את דרגת הסינון והטיהור של המים ולהעדיף מכשיר שמציע את דרגות הסינון והטיהור הגבוהות ביותר, כגון Ebar 1000. יש לשים לב שמדובר בשני דברים שונים עם פונקציות שונות לחלוטין, כאשר הטיהור הוא תהליך המורכב מחיטוי המים, טיהור וספיחה של טעמי לוואי, ריחות לוואי וחומרים מסוכנים, ואילו הסינון הוא תהליך שמטרתו לסלק מהמים חלקיקים זרים. 

עניין זה קשור ישירות לעניין החלפים והתחזוקה, היות ושני החלפים האחראיים לסינון וטיהור המים הם נורת ה- UV והסנן, וחובה להקפיד ולהחליפם על בסיס קבוע אחת לתקופה, שאם לא כן, איכות המים עלולה להיפגע באופן קריטי. חברת Ebar, למשל, מספקת מענה כפול לבעיה ספציפית זו, הן באמצעות מערכת התראות מובנית המותקנת במוצר עצמו הן באמצעות שירות הלקוחות שלה שדואג לשלוח התרעות וגם חלפים במועד שנקבע.

 

צמאים למים צלולים? זה הזמן להשתדרג עם בר מים בהתאמה אישית 


צמאים למים צלולים? זה הזמן להשתדרג עם בר מים בהתאמה אישית מבית Ebar וליהנות 724 ממים בריאים וטעימים. חברת Ebar רכשה את פעילותן של החברות אלקטרה ומי עדן בתחום ברי המים המסוננים ונחשבת כיום לחברה המובילה בענף בישראל. אז אם חיפשתם בר מים מבית טוב, שמתאפיין בטכנולוגיה מתקדמת ואיכות נטולת פשרות- הגעתם אל המקום הנכון! 

לעניין זה, חשוב להבהיר שכול מוצריה של החברה נבדקו ואושרו מטעם מכון התקנים, והם מחזיקים בת"י 1505 ועומדים בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר. אחד מהמוצרים המומלצים של החברה הוא בר מים מדגם Ebar 1000 המספק פתרון מושלם למים מסוננים קרים, חמים ואקסטרה חמים. 

 

בר המים המשפחתי למים הצלולים ביותר 


המכשיר מדגם זה כולל מערכת סינון מתקדמת, מנגנון להגנת ילדים מפני כוויות ומסך מגע מלא, והוא ידידותי ופשוט מאוד לתפעול, כך שהוא מהווה פתרון אידאלי לבית ואו למשרד. למי שמחפש בר מים ביתי משודרג, מומלץ לבדוק את בר המים מדגם Ebar Pure Spiral. 

מדובר בבר מים משפחתי שהנו היחיד בישראל המשולב בטכנולוגיית ה- UV ובטכנולוגיית הסינון הספירלי גם יחד למים הצלולים ביותר. מלבד מערכת הסינון המתקדמת, כולל המכשיר מנגנון להגנת ילדים ומסך ומגע מלא, והוא מספק מים מסוננים צוננים, מים פושרים (מים בטמפרטורת החדר), מים חמים ואקסטרה לוהטים, תוך כדי אופציה להגדרת טמפרטורת המים המבוקשת על פי צרכים.

בר מים עם אפליקציית "My Water"


לחובבי הסודה ומשקאות מוגזים מציעה החברה בר מים שולחני, מעוצב וקומפקטי מדגם
Ebar Pure Soda למים מסוננים קרים עד אקסטרה לוהטים ומים מוגזים בשלוש רמות שונות של גיזוז (רמת גיזוז גבוהה, סטנדרטית ומופחתת). בנוסף לפונקציות הקיימות בכול המכשירים מבית החברה, מגיע בר המים עם אפליקציית "My Water" שניתן באמצעותה להגדיר באופן אישי את כמות המים והטמפרטורה עבור כול אחד מהמשתמשים. 

כמו כן, אפשר להשתמש במכשיר כבר מים נייד ללא חיבור לברז על ידי מיכל מילוי פנימי. בר המים מדגם EBAR 4000 מתאפיין בעיצוב מוקפד ותאורת לד יוקרתית, והוא מותאם הן למטבחים קטנים, בשל היותו מהנמוכים בשוק (גובהו 37 ס"מ בלבד), והן למשפחות עם תינוקות ופעוטות (3 רמות MIX- ייעודי לתינוקות) ומאפשר מילוי של בקבוקים וסירים.


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן