בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

המדריך לרכישה נבונה: בר מים השוואת מחירים


בר מים השוואת מחירים | אי-בר

מעוניינים לרכוש מיני בר? בר מים רצפתי? מיני בר עם אופציה לסודה, או שמא אולי קולר? בכל רכישה של מוצר או שירות, עשויה שאלת מחיר להתעורר ולעלות, וככל שעלותו של המוצר גבוהה יותר, כך מטבע הדברים נעניק להיבט הזה משקל רב יותר וגם נבחן האם המוצר הספציפי שאותו אנו מתעתדים לקנות אכן "שווה" את עלותו. 

אי לכך, ברור למדי שגם בשעת החיפוש אחר בר מים, השוואת מחירים מהווה את אחד מהשלבים שעליו לא נפסח בתהליך הרכישה. יחד עם זאת, על אף שסוגיית המחיר מהווה קריטריון משמעותי בכל רכישה נבונה ומושכלת, ועל אף שבשעת רכישת בר מים, השוואת מחירים נחשבת לצעד חשוב ומבורך, חשוב לא פחות לוודא גם בנוגע לאיכות המוצר ואספקטים חשובים נוספים. חשוב לוודא גם כי בר המים הוא מאיכות מעולה, כדוגמת איכות ברי המים של Ebar, וכי המחיר (למרות מקומו המכובד בשיקולים) איננו האספקט היחיד הנבדק.

 

הטכנולוגיה שעליה מושתת בר המים


אנשי הצוות המקצועי של חברת Ebar מציינים שבפרט כשמדובר בבר מים, השוואת מחירים נחשבת, אמנם, לשיקול המדורג במקום מכובד ברשימת השיקולים, אולם חשוב בו זמנית גם לשים את הדעת ולבדוק בקפדנות יתר את הטכנולוגיה שעליה מושתת בר המים ועד כמה גבוהה איכות המים שהוא עתיד לספק. השוק מונה כיום מגוון ברי מים הפועלים בטכניקות שונות. 

על פי רוב, ברי המים הבסיסיים פועלים על תקן מסנן, וככאלו הם מסננים את החלקיקים הפיזיים המצויים במים, כמו חלקיקי אדמה, אבק וחומרים נוספים הקיימים בצנרות המים. ברי המים המשוכללים והמתקדמים יותר, לא זו בלבד שהם בעלי יכולת סינון גבוהה יותר, אלא מסננים מהמים גם מתכות וחומרים מזיקים כדוגמת עופרת וכספית. 

 

כיצד ניתן לבדוק אם בר מים כלשהו משתלם? 


כאמור, בעת רכישת בר מים השוואת מחירים הינה צעד רצוי וחשוב, אבל, ממול למחיר, רצוי להציב קריטריונים נוספים כמו הטכנולוגיה בה פועל בר המים, עמידותו, התאמתו לצרכיכם הספציפיים (למשל, לבר מים הממוקם במשרד מוצבות דרישות שונות לחלוטין מבר מים המתפקד בסביבה ביתית), עיצובו, צבעו, נוחות הפעלתו, הנטייה שלו לדרוש תיקון או תחזוקה, וקריטריונים נוספים, אשר כולם יחד קובעים את עליונותם של דגמי ברי מים מסוימים מול נחיתותם של ברי המים האחרים. חשוב מאד להסתכל על כל התמונה כמכלול, ולא להיתפס לפרט ספציפי (לדוגמה, צבעו של בר המים), אשר עלול להתגלות כשולי, במידה ותרכשו מכשיר בטרם בחנתם את כל התכונות, היתרונות והחסרונות שלו!

 

טכנולוגיית U.V לסילוק מזהמים מיקרוביאליים

 

מחברת Ebar מסבירים שסנן פחם פעיל איכותי משמש לסינון מתכות וחומרים כימיים מזיקים נוספים, להרחקת כלור ולנטרול ריחות וטעמי לוואי. יחד עם זאת, ברי המים המשוכללים מתאפיינים גם בטכנולוגיית U.V הפועלת לחיטוי המים מחיידקים פתוגניים שעלולים להגיע ממים עיליים, צנרות פגומות, שפכי ביוב, הפרשות בעלי חיים וכיוצא באלו. 

ראוי להדגיש שלהבדיל מחומרים כימיים המובילים לנזקים בריאותיים מצטברים לאורך זמן, מזהמים מיקרוביאליים יכולים לגרום לנזק מיידי. מדובר בטכנולוגיות שאינן קיימות בברי מים מהדור הישן, פרט שכדאי להכניס למשוואת השיקולים במהלך החיפוש אחר בר מים והשוואת מחירים. קריטריונים נוספים שכדאי לקחת בחשבון הם עמידותו של המוצר והתאמתו אל הצרכים הספציפיים, כמו גם נוחות הפעלתו, עיצובו ואחריות יצרן על המוצר.
 


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן