בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

בר מים במבצע - האם ישנו קשר ישיר בין האיכות למחיר?


בר מים במבצע | אי-בראין זה סוד שהמים ברוב האזורים בארץ בעייתיים לשתיה. בין אם זה בשל החומרים שנוספים להם, ובין אם זה בשל איכותה הירודה של הצנרת בה הם מועברים. כך שחול, אבנית, כספית, עופרת ולכלוכים מיקרוסקופיים הפכו להיות חלק אינטגרלי מהמים הזורמים בברזים שבבתים. בצד פתרונות אחרים, ברי המים נחשבים לאחד מהפתרונות המבריקים ביותר לבעיית זיהום המים שמציעה לנו הטכנולוגיה בשנים האחרונות, שכן הם מאפשרים לנו ליהנות ממים צלולים ובריאים, ללא צורך להתקשר עם חברה המספקת לנו בקבוקי מים, או צורך להרים את הבקבוקים הכבדים למתקן בכל פעם שהבקבוק הקודם התרוקן. כיום, בשל הביקוש הגדל והולך לברי מים, ניתן למצוא בר מים במבצע, אולם יש לוודא, כי אכן מדובר בבר מים מאיכות טובה, כמו Ebar, וכי למרות שהמדובר במכשיר בר מים במבצע, מחירו הנמוך של בר המים איננו מהווה סימן לאיכות ירודה.

מה צריך לבדוק בעת רכישת בר מים במבצע?

הדבר החשוב ביותר, הוא לבדוק את הטכנולוגיה בה פועל בר המים. ישנן טכנולוגיות המיועדות לסינון חלקיקים צפים במים בלבד, אחרות - מיועדות להשמדת חיידקים ולחיטויים של המים בדרך שאיננה מזיקה ללוגמים אותם, סוג שלישי, מיועד לסינון חומרים מסוכנים כעופרת וכספית. גם אם נדמה לכם שבאזורכם אין בעיה ספציפית, חשוב מאד לבחור ברי מים שיודעים לטפל בכל הבעיות הקיימות, ולא להסתפק בברי מים בסיסיים ואיכותיים פחות.

מדוע חשוב לרכוש בר מים איכותי?

גם כאשר רוכשים בר מים במבצע, לאיכותם של המים שעוברים דרכו ישנה חשיבות מרובה. אל תתנו לעובדת היותו של הבר במבצע (כלומר, החיסכון בעלויות רכישתו) להיות הקריטריון היחיד שאתם בודקים בזמן ההחלטה שלכם! בריאותכם, בריאות ילדיכם ועובדיכם חשובה הרבה יותר מכל חיסכון כזה, כך שיש לבחון את המפרט הטכני של המכשיר היטב ולעומק, ולוודא שהוא מטפל במים בכל הטכנולוגיות החדשות והיעילות ביותר. ניסיון "לחסוך" כאן עלול לעלות לכם בבריאותכם, ולאובדן הבריאות - כולנו כבר יודעים שאין מחיר ששווה לשלם!

 

מעוניינים לרכוש בר מים במבצע? קבלו כמה טיפים 


מעוניינים לרכוש בר מים במבצע? מטבע הדברים, כול אחד שואף למצוא מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים, זולים ומפתים, וכך גם כשמדובר בברי מים. 

אחת מהדרכים המקובלות כיום לחפש מתקן מים במחיר מפתה הוא להקליד את הביטוי בגוגל, כשתוצאות החיפוש עשויות להניב אינספור אפשרויות, עם הבטחות לבר מים במבצע מפתיע מטורף מיוחד וכן הלאה, מהדור המתקדם ביותר, עם קופוני הנחה של עשרות אחוזים וקולקציות בעיצובים חדשניים. 

באתר של המועצה הישראלית לצרכנות ניתן למצוא רשימה של תלונות נפוצות הנוגעות למתקני מים ביתיים מסננים ומטהרים, שחלקן מתייחסות לאופי העסקה עצמה בעוד אחרות קשורות לטיב המוצר והשירות. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מעניקים שלל טיפים ועצות לרכישה נבונה ומושכלת.

תלונות נפוצות הנוגעות לעסקאות רכישה של מתקני מים


ברשימת התלונות הנפוצות הנוגעות לאופי העסקה עצמה ניתן למנות את הטעיית הלקוחות ואו הפעלת לחץ שיווקי במגוון אמצעים שונים, החל מניסוי האלקטרוליזה וטענת שווא על בר מים במבצע שעומד להסתיים, ועד להצגת מחיר כלשהו מבלי להכניס אל התחשיב הכללי את עלות חלקי החילוף (סננים ונורות) או מבלי ליידע את הצרכן שיש להחליפם מידי תקופה, ולגבות בבוא העת תשלום נוסף. 

ישנן גם תלונות לגבי מתן אחריות מוגבלת למשך תקופה הפחותה משנה, כפי שמחייב החוק  לגבי מוצרי חשמל שעלותם גבוהה מ- 150 שקלים. תלונות הקשורות לטיב המוצר והשירות כוללות תקלות רבות כגון אי חימום או קירור, רעשים, נזילות, פילטר שמפסיק לתפקד בתוך פרק זמן קצר, כמו גם התחמקות מאחריות לתיקונים, מחסור בחלקי חילוף זמן המתנה ממושך לטכנאי.

 

טיפים לרכישת מתקן מים איכותי


לפיכך, מחברת Ebar מציינים שבטרם ממהרים לרכוש בר מים במבצע מטורף כזה או אחר, כדאי לוודא שמאחורי מכשיר המים עומדת חברה ידועה, אמינה ומקצועית, המספקת אחריות ומענה מהיר לכל שאלה, בעיה ותקלה. באופן כללי, האחריות לבר המים היא על פי רוב לשנה, עם אפשרות למסלולים עם שירותים מורחבים וחידושי חוזה. 

כמו כן, מומלץ שלא לרכוש מתקן מים שאינו מחזיק בתקן הישראלי 1505, מה שמעיד שהמכשיר נבדק על ידי מכון התקנים ואושר לשימוש. בנקודה זו, חשוב להדגיש שתקן 1505 הוא תקן מחייב עבור כלל המערכות המשמשות לטיפול במי שתייה הביתיים, טיהור וסינון. בבר המים Ebar 1000 יש את כל אלו.

עם זאת, חברות לא מעטות נוהגות להציג כאסמכתא את תקן 900 בלבד, המתייחס לבטיחותם של מכשירי חשמל המיועדים לשימוש ביתי, מה שעלול לרמוז על כך שהמכשיר אינו מחזיק בתקן 1505, פרט שכדאי לשים אליו לב.
 


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן