בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

החלטתם לרכוש בר מים ביתי? לכו על הטוב ביותר!


בר מים ביתי שוק ברי המים הביתיים מגלגל מדי שנה קרוב למיליארד וחצי שקלים, ובהתחשב במעטפת היתרונות שלו אפשר להבין מדוע: בר מים ביתי מספק כמות בלתי מוגבלת של מים בריאים טעימים, מעודד שתיית מים הן בקרב מבוגרים ובפרט בקרב ילדים, וחוסך במקום אחסון ובעיקר את הצורך לרכוש ולהיסחב, פעם אחר פעם, עם בקבוקים כבדים.

 

אז החלטתם לרכוש בר מים ביתי? לכו על הטוב ביותר, זאת כדי להבטיח שהמים שבני המשפחה שלכם ישתו הם באמת האיכותיים ביותר! אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מציינים שלפני בחירתו של בר מים כזה או אחר, חובה לוודא שמדובר במוצר שנבדק ואושר מטעם מכון התקנים והוא מחזיק בת"י 1505.

 

מנגנוני אבטחה להגנת ילדים

כמו כן, במהלך בחירת בר מים ביתי, כדאי לוודא שהוא מכיל סנן פחם פעיל להרחקת כלור, ריחות וטעמי לוואי, נורת UV להשמדת גורמים מיקרוביאליים ומערכת לסינון מתכות כבדות כגון כספית ועופרת. מדובר בפרטים שמבטיחים הנאה ממים איכותיים, צלולים וטעימים. דבר נוסף שחשוב לשים עליו את הדעת נוגע להיבט הבטיחותי.

 

מעבר לתקנים הקיימים, ישנם ברי מים העומדים בתקנים המחמירים ביותר ומשולבים במנגנוני אבטחה להגנת ילדים ואו מנגנוני אבטחה למים חמים. מדובר במנגנונים שנועדו להקנות בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, ולנו, ההורים, גם שקט נפשי! היבטים נוספים מתייחסים לקומפקטיות ונוחות השימוש במתקן, לאחריות על המוצר, מערך שירות לקוחות מקצועי, וכמובן גם עיצוב חדשני המהווה את המילה האחרונה בתחום.

 

אפשרות להגדרת טמפרטורת מים מדויקת

מעוניינים לרכוש בר מים ביתי איכותי באמת? חברת Ebar היא החברה היחידה בישראל שמשווקת ברי מים עם כל היתרונות שמנינו כאן! בין ברי המים מבית החברה ישנו בר מים משפחתי מדגם " Ebar Pure Spiral", שהנו היחידי שכולל את טכנולוגיית ה- UV וטכנולוגיית הסינון הספירלי למים הצלולים ביותר.

 

יתרונותיו של דגם זה כוללים פתרון למים מסוננים עם אפשרות להגדרת טמפרטורת מים מדויקת, החל ממים קרים ופושרים, ועד למים חמים ואקסטרה חמים, כמו גם מסך מגע מלא ומנגנון להגנת ילדים.

 

דגם מומלץ נוסף מבית החברה הוא "Ebar Pure Soda", בר מים שולחני, מעוצב וקומפקטי, עבור מים מסוננים רגילים או מוגזים בהתאמה אישית. המכשיר כולל סודה בשלוש רמות גיזוז, מנגנון להגנת ילדים, מסך מגע מלא, אפליקציה לתכנות אישית והגדרת כמות וטמפרטורת המים עבור כל אחד מבני הבית ועוד!

 

טיפים ועצות לרכישת בר מים ביתי 


ככל שנוקף הזמן הופכים ברי המים לנפוצים יותר ויותר במגזר העסקי והפרטי. מדובר, אחרי הכול, בדרך האופטימלית ליהנות בכל עת ממים צוננים, פושרים או רותחים באיכות גבוהה, ומבלי כול הטורח שבנשיאת בקבוקים כבדים מהמרכול על בסיס קבוע, בכול פעם שעולה הצורך בחידוש האספקה. 

מעבר לכך, לאורך הזמן, מדובר בעסקה כלכלית משתלמת, עם חיסכון לא מבוטל בהוצאות החודשיות. מטבע הדברים, כשמבקשים לרכוש מתקן בר מים לבית העסק, שאז ניתן להתפשר על הטכנולוגיה של המכשיר ועל פרמטרים נוספים ולהתמקד בשעת סקר השוקים על המחיר. עם זאת, כשהדבר נוגע לרכישת בר מים ביתי, מוטב שלא להתפשר על פחות מהמוצר הטוב ביותר.

 

סוגים שונים של מתקני מיני בר


אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מסבירים שבהגיענו לבחור בר מים ביתי, כדאי להתמקד על איכות המים, איכות המכשיר ובטיחותו, כשהמטרה היא לספק לבני משפחתנו מים באיכות גבוהה ככל שניתן. בשוק קיימים שני סוגים של מתקני מיני בר, כשהאחד מתבסס על מים מינרליים ממקורות חיצוניים, ואלו מסופקים על ידי החברה דרך קבע בכדים מותאמים, לרוב בכדים של 11 או 19 ליטרים. 

המים המינרלים הנם מים המופקים ממעיינות תת קרקעיים. על אף הסברה הרווחת בקרב הציבור, אין מדובר במים המתאפיינים בסגולות על לטיהור וריפוי הגוף. יתירה מכך, לא זו בלבד שהמים הללו אינם מטופלים לאחר שאיבתם, למעט סינון ממוצקים מרחפים, אלא שהרכבם עשוי להשתנות בהתאם לתנאי השאיבה, עונות השנה ועוד.

 

עמידה בת"י 1505 חלק 1 


מתקני המיני בר מהסוג השני כוללים מערכת סינון המתחברת אל מערכת המים הביתית. אלא שגם כאן עשויים הרכבם ואיכותם של המים להשתנות בהתאם לאיכות מערכת הסינון, פרט שכדאי לדעת ולבדוק בשעת בחירתו של בר מים ביתי. ניתן למצוא בשוק מכשירי מיני בר עם פילטר פשוט ויכולת סינון מינימלית של מוצקים מרחפים בלבד (חול וחלודה למשל), בעוד שישנם ברי מים עם מערכות סינון מתקדמות לסינון וטיהור המים מעבר לסינון הרגיל. 

לדוגמה, ברי המים של חברת Ebar, העומדים בתקן הישראלי 1505 שעוסק במערכות לטיפול במי שתייה. ת"י 1505 חלק 1.1 נוגע להשפעות אסתטיות שליליות (כלור חופשי, חלקיקים, ריחות וטעמי לוואי). חלק 2.1 מתייחס להשפעות בריאותיות שליליות (כמו כימיקלים רעילים, חומרי הדברה ומתכות כבדות), בעוד שחלק 3.1 עוסק במערכות קרינה על סגולה לצמצום העומס הבקטריאלי וטיפול בזיהומים.


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן