בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

איך מוצאים מיני בר מים במבצע?


בר מים במבצע | E-BARמיני בר הוא דרך מצוינת לשתות יותר מים, בקלות ובלי מאמץ. אם אתם מחפשים מיני בר מים במבצע, אתם כנראה יודעים מה טוב לכם. הצוות המקצועי של EBAR, כאן כדי לעזור לכם למצוא מיני בר במחיר משתלם.

 

מה זה מיני בר מים

מיני בר מים, או בשמו הפחות מוכר מַרְוָןהוא מתקן חשמלי המשמש לסינון מים. קיימים סוגים שונים של מיניברים, כאשר רובם משמשים גם להרתחה, קירור ושימור של המים בטמפרטורה הרצויה לאורך זמן.מתקני מיני בר נמצאים בעיקר בשימוש ביתי, אולם ניתן למצוא אותם גם במשרדים, בבתי ספר,באוניברסיטאות ועוד. היתרון המשמעותי של מיני בר לעומת מתקני מים מינירליים הוא שהוא חוסך את הצורך בנשיאת כדי מים כבדים או בקבוקי מים מינרליים. בנוסף, כיוון שהוא נמצא כל הזמן ומתבסס על מים זמינים מן הברז, אין צורך לדאוג כל הזמן לקנות עוד מים.

 

מערכת סינון מתקדמת

מתקני המיני בר השונים מבוססים על מערכות סינון מתקדמות שמאפשרות לשותים ליהנות ממים נקיים ומסוננים. החברות השונות משתמשות בטכנולוגיות סינון שונות, ולפני שאתם בוחרים מיני בר, כדאי שתבדקו באיזה מערכת משתמשת החברה שאתם בוחרים.

 

החלפת המסנן

אחד הדברים החשובים שיש לדעת כאשר רוכשים בר מים הוא שיש להחליף את המסננים אחת לזמן מה, בהתאם להוראות החברה. החלפת המסננים תעלה לכם כסף, ואם לא תחליפו את המסננים יעילות הסינון תפחת באופן משמעותי.

 

רוצים מיני בר מים במבצע

אבל אתם לא סתם מחפשים בר מים, אתם רוצים מיני בר מים במבצע. אז איך מוצאים אחד כזה? קודם כל מחפשים באינטרנט, אבל זה לא מספיק. אתם יכולים לחפש בגוגל צירופים שונים ולהיחשף לחבילות השונות. מבין אלה תבחרו את מה מתאים לכם.

 

בידקו עלויות נלוות

גם אם מצאתם מיני בר מים במבצע, והוא נראה כמו הדבר הכי משתלם בעולם, עצרו שניה ובידקו – כמה עולה להחליף מסנן? האם אפשר לבצע בחלפה בעצמכם, או שיש חובה לביקור טכנאי בכל פעם? אם בכל פעם שצריך להחליף את המסנן צריך טכנאי, זה עשוי לייקר את עלות המיני בר בסופו של דבר, לכן קחו את זה בחשבון.


מחפשים מיני בר מים במבצע? בר מים שנראה טוב, מעוצב יפה ובמחיר זול, אטרקטיבי מאוד ומפתה? מיכאל מפתח תקווה חשב שמצא מיני בר מים במבצע מטורף, אבל אחרי הרכישה התאכזב לגלות שאין במכשיר אפשרות לכיוון טמפרטורת המים. ואם לא דיי בכך, בחלוף שנה התקלקל המכשיר על אף השימוש המועט בו, ואז הופתע כשמהחברה דרשו כמה מאות שקלים עבור שירות טכנאי. 

נעמה מהדרום רכשה בר מים בחברה אחרת ב- 40% הנחה כפי שצוין בפרסומת, אלא שכשהובא המכשיר לביתה, התברר לה שהמכשיר משמיע רעשים מוזרים בעת ההפעלה, דולף עם סיום מילוי ומאוד קשה למלא בו בקבוקים, שכן הברזים הנם נסתרים, מה שמצריך התכופפות לצורך כיוון פי הבקבוק אל הברז.

 

שיטת הפעלה: מערכת אנלוגית פשוטה לעומת במערכת דיגיטלית חדשנית ומתקדמת


מבית חברת Ebar מציינים שטווח מחירי ברי המים נע בטווח שבין 600 ₪ למכשירים פשוטים וזולים ועד ל- 2,800 ₪ למכשירים המתקדמים ביותר בשוק. מטבע הדברים, השאיפה של כול אחד מציבור הרוכשים הוא לאתר מיני בר מים במבצע אטרקטיבי, זול ומשתלם במיוחד. 

כיום, השוק שופע במגוון נרחב של מתקני מיני בר שונים המבוססים על שיטות הפעלה וטכנולוגיות סינון שונות. ישנם מכשירים בעלי מערכת אנלוגית פשוטה, הכוללת ברזים וכפתור הרתחה שמופעל על ידי לחיצה על המתג החשמלי, בעוד שמכשירים אחרים מצוידים במערכת דיגיטלית חדשנית ומתקדמת, המופעלת באמצעות מסך מגע וכוללת גם מערכת הבקרה לכיוון מדויק של המים בטמפרטורה הרצויה. 

 

פילטרים פשוטים לעומת מערכות מתקדמות לסינון וטיהור המים


לפיכך, כשמתעתדים לרכוש מיני בר מים במבצע, כדאי לקחת בחשבון שמחירם של מכשירים מושפע, בין היתר, מרמת הקדמה של המכשיר. יחד עם זאת, מחירם של ברי מים מהווה נגזרת של מגוון גורמים נוספים כגון רמת הסינון וטיהור מים, איכות המכשיר ועמידתו בתקן הישראלי 1505 של מכון התקנים, כמו גם האחריות, השירות והעיצוב. 

בהקשר לעניין הסינון, חשוב לדעת שהחברות השונות עושות שימוש בסוגים שונים של מסנני מים, החל מפילטרים פשוטים לסינון המוצקים המרחפים בלבד מהמים כדוגמת חול או חלודה, ועד למערכות סינון וטיהור מתקדמות ביותר לחיטוי וספיחה של חומרים מסוכנים, ריחות וטעמי לוואי, וטיהור המים ממזהמים בקטריאליים, מוצקים וגזים מומסים, כך שבטרם בחירת מיני בר כזה או אחר, מומלץ לבדוק את טיב מערכת הסינון של המכשיר.


צרו קשר
חייגו: *8191
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן