בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

מעוניינים לרכוש בר מים איכותי?


בר מיםאין עוררין על כך שאיכות מי השתייה בישראל נמוכה בהשוואה לסטנדרטים האמריקאים והאירופאים, זאת מבלי להזכיר את טעם הלוואי שלהם. עם זאת, כל מי שמעוניין לרכוש בר מים עשוי לגלות שהיצע המתקנים הקיימים בשוק הוא בלתי נדלה.

 

מבית חברת Ebar מסבירים שישנם כמה קריטריונים לבחירת בר המים המותאם אופטימלית לצרכיו של הלקוח, כשאחד העיקריים שבהם נוגע לדרגת הסינון והטיהור. חשוב לדעת שקיימות דרגות שונות של טיהור וסינון המים, ובאופן כללי, מומלץ תמיד להעדיף את המתקן המתאפיין בדרגת הטיהור והסינון הגבוהה ביותר.

 

פילטר מים פשוט לעומת סנן פחם פעיל ונורת UV

מבית חברת Ebar  המשווקים מיני בר מים במבצע, מסבירים שטיהור מים וסינון מים הנן שתי פעולות שונות. סינון מים מהווה תהליך שנועד לסלק מהמים חלקיקים זרים, בעוד שתהליך הטיהור כולל, בין היתר, ספיחה, חיטוי וטיהור המים מחומרים מסוכנים, ריחות וטעמי לוואי. בר מים המכיל פילטר מים פשוט, עשוי לסנן מוצקים מרחפים בלבד, כמו לדוגמה חול ואו חלודה.

 

עם זאת, ישנם גם ברי מים הכוללים סנן פחם פעיל ונורת UV, המספקים פתרון מקיף לטיהור המים מכלל המזהמים למיניהם, לרבות המזהמים הבקטריאליים, המזהמים המוצקים המומסים (מתכות כבדות כמו עופרת וכספית) והגזים המומסים. אספקט נוסף שכדאי להתייחס אליו בעת בחירת בר מים ביתי קשור לעניין החלפים והתחזוקה השוטפת, כאשר שני הרכיבים הנזקקים להחלפה מידי תקופה הם הסנן ונורת ה- UV.

 

התראות החלפה ומשלוח חלפים לבית הלקוח

ראוי להדגיש שמדובר בשני רכיבים שאנשים נוטים לשכוח להחליפם, מבלי לדעת שהדבר שעלול לפגוע באיכות המים באופן קריטי. חברת Ebar מספקת לבעיה זו מענה כפול הכולל מערכת התראות החלפה אשר מותקנת בבר המים עצמו, כמו גם מוקד שירות לקוחות השולח תזכורת בעיתוי המתאים ומשלוח חלפים עד לבית הלקוח.

 

במהלך בחירת בר מים כדאי להתייחס גם לשיטות ההפעלה. המערכת האנלוגית נחשבת למיושנת יותר וכוללת כפתור הרתחה וברזים שמופעלים באמצעות מתג חשמלי. המערכת הדיגיטלית, לעומת זאת, מאפשרת שליטה מרבית על טמפרטורת המים וכוונון מדויק של הטמפרטורה המבוקשת באמצעות מערכת הבקרה ולעתים גם מסך מגע מתקדם. מומלץ לרכוש את בר המים מחברה מקצועית, ידועה ואמינה, המחזיקה בתקן הישראלי 1505 ומספקת אחריות לתקופה הארוכה.


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן