בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

דואגים לבריאות ילדיכם? קבלו טיפים לרכישת בר מים ביתי איכותי באמת!


דואגים לבריאות ילדיכם? ממחקרים שנעשו בשוק עולה שהתקנת בר מים ביתי מעודדת שתיית מים בקרב מבוגרים וילדים, מאחר והמכשיר מנגיש את בני הבית לכמות מים בלתי מוגבלת, ובפרט כשמדובר במים צלולים, בריאים, טעימים ונטולי עכירות וטעמי לוואי. 

גוף האדם מורכב מ- 60% מים, וחשוב להקפיד ולשתות מדי יום כ- 8 כוסות מים או יותר, בהתאם לגיל, המשקל והפעילות היומיומית שמקיים כל אחד מאיתנו, לוויסות טמפרטורת הגוף, הבטחת עיכול תקין, שמירה על רמות גבוהות של אנרגיה וחיוניות, כמו גם על ריכוז, זיכרון ותפקודי מוח אופטימליים. מחקרים מראים עוד שכשהגוף מיובש, נפגעות הפונקציות הקוגניטיביות וקיימת ירידה בשיקול הדעת והיכולת להתמקד בפעולות שדורשת ריכוז ושליטה.

 

וודאו שמדובר במוצר המחזיק בת"י 1505

מעבר לכך, שתיית מים בכמות מספקת חיונית למניעת עייפות, עצבנות, כאבי ראש ומיגרנות, וכן לטיפול בעצירות, ויסות לחץ הדם, תפקודי כליות ושמירה על משקל תקין. מבית חברת Ebar מציינים שבהתחשב במעטפת היתרונות הטמונה בשתיית מים, קל להבין כיצד מגלגל שוק ברי המים מעל למיליארד וחצי שקלים בשנה. 

יחד עם זאת, כמו בענפים אחרים, בשוק קיים היצע של מוצרים איכותיים יותר ואיכותיים פחות, ובמידה ונפלה בכם ההחלטה לרכוש בר מים ביתי לטובת בריאותם ורווחתם של בני המשפחה, מוטב שלא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אי לכך, בטרם בחירת בר מים מסוג כזה או אחר, יש לוודא שמדובר במוצר המחזיק בת"י 1505, מה שמבטיח שהוא נבדק ואושר לשימוש מטעם מכון התקנים. כמו לדוגמא Ebar 1000 המחזיק בתקנים אלו.

 

טיפים לרכישת בר מים ביתי

בדקו את איכות סינון וטיהור המים

פרט נוסף שחובה לבדוק בטרם רכישת בר מים ביתי נוגע לאיכות סינון וטיהור המים. מכשיר עם פילטר פשוט עשוי לסנן מוצקים מרחפים בלבד כדוגמת חול, חלודה וכיוצא בזה, בעוד שסנן פחם פעיל בשילוב נורת UV, לא זו בלבד שהם ירחיקו כלור, טעמי לוואי וריחות לוואי, אלא גם מתכות כבדות כדוגמת עופרת וכספית ולהשמדת גורמים מיקרוביאליים שונים, מה שמבטיח שהמים אכן איכותיים, בריאים, צלולים ומרווים. 

דבר אחר שכדאי להתייחס אליו בשעת החיפוש אחר בר מים ביתי קשור להיבט הבטיחותי. לא אחת אנו מדווחים בתקשורת על כוויות של ילדים ממים חמים. בעניין זה, חשוב לדעת שמעבר לתקנים הסטנדרטיים, קיימים כיום ברי מים המחזיקים בתקנים המחמירים ביותר בשוק וכוללים בתוכם, בין השאר, מנגנוני אבטחה להגנת ילדים, מה שמעניק רמה גבוהה ביותר של בטיחות ושקט נפשי.

 

צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן