בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

מעוניינים לרכוש מתקן מים קרים? קבלו כמה טיפים!


מתקן מים קריםהחלטתם לרכוש מתקן מים קרים? למשרד? לקליניקה? עבור העובדים? לפינת המתנה? אין עוררין על כך שמתקן מים קרים וחמים מהווה מסוג המתקנים הנחוצים בכל מקום עבודה, ובפרט במקומות נותני שירות המקבלים לקוחות ומחזיקים בפינות ועמדות המתנה. למעשה, כיום כל בית עסק שמכבד את עצמו מחזיק במתקן מים אחד לכל הפחות לרווחת העובדים ובאי המקום.

 

יחד עם זאת, לאור ההיצע הנרחב של מתקני המים שקיימים כיום בשוק, עשויים הרוכשים להיוותר נבוכים ומבולבלים ולהתקשות בבחירה. אנשי הצוות המקצועי של חברת Ebar מציינים שמטבע הדברים ישנם מכשירים איכותיים יותר ואיכותיים פחות, ומי שנמנה עם אלו שאינם אוהבים להתפשר על מים שהנם באיכות הפחותה מהטוב ביותר, אזי כדאי לו לשים דגש על כמה קריטריונים חשובים.

 

תקן ישראלי 1505

אחד מהקריטריונים חשובים ביותר ושכדאי לשים עליהם את הדעת במהלך בחירת מתקן מים קרים ואו חמים נוגע לכך שהוא מחזיק בת"י 1505, מה שמבטיח שמדובר במוצר איכותי שנבדק ואושר מטעם מכון התקנים. תקן 1505 הנו תקן ישראלי המגדיר את הדרישות ומבסס את הסטנדרטים במערכות לטיהור וסינון מי שתייה ובטכניקות הבדיקה שלהן.

 

התקן מבטיח שהמוצר אכן עומד בסטנדרטים הבינלאומיים הקפדניים והגבוהים ביותר ומי השתייה איכותיים במיוחד. פרט נוסף נוגע לדרגות הסינון והטיהור, ומוטב להעדיף מכשיר שמציע סינון וטיהור בדרגות הגבוהות ביותר. מבית Ebar מסבירים שמדובר בשני תהליכים שונים, כשהסינון מהווה תהליך לסילוק החלקיקים הזרים מהמים, בעוד שהטיהור מהווה תהליך מתקדם הכולל ספיחה, חיטוי וטיהור של המים מריחות, טעמי לוואי וחומרים מסוכנים.

 

סנן פחם פעיל ונורת UV

במידה ורוכשים מתקן מים קרים ואו חמים שמתאפיין בפילטר מים פשוט, אזי קרוב לוודאי הוא יסנן את המוצקים המרחפים בלבד, בעוד שמתקן הכולל סנן פחם פעיל ונורת UV, יספק פתרון מקיף, המטהר  את המים באופן מלא מכל החומרים המזהמים, לרבות מתכות כבדות כמו כספית ועופרת, גזים מומסים ומזהמים בקטריאליים.

 

ואולם, סנן הפחם ונורת ה- UV הנם חלקים הנדרשים להחלפה אחת לתקופה, שאם לא כן, עלול הדבר לפגוע קריטית באיכות המים. על מנת להבטיח שלא תשכחו להחליפם, מספקת חברת Ebar מענה כפול הכולל מערכת תזכורות והתראות מובנית שמותקנת במכשיר עצמו, ומוקד שירות הלקוחות המקפיד לשלוח ללקוחות תזכורת על מועד ההחלפה.


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן