בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

מתכננים לרכוש מתקן מים ביתי? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!


מתקן מים ביתימתכננים לרכוש מתקן מים ביתי? נתונים סטטיסטיים מראים ששוק ברי המים מגלגל בסביבות מיליארד וחצי שקלים בשנה, ובהתחשב במכלול היתרונות שהמתקן מציע לא קשה להבין מדוע: מתקן המים מספק מים בריאים וטעימים ללא כל הגבלה, מה שמעודד שתייה של מים בקרב מבוגרים וילדים גם יחד.

 

יתרה מכך, מתקן מים ביתי חוסך במקום אחסון ואת הצורך לרכוש ולהיסחב עם אספקה חדשה של בקבוקים כבדים, פעם אחר פעם. מחברת Ebar הנמנית ברשימת החברות המובילות בתחום מציינים שאם מחליטים לרכוש מתקן מים ביתי אזי מוטב להעדיף את המוצר הטוב ביותר, זאת על מנת להבטיח שהמשפחה אכן תהנה ממים שהם לא פחות מהאיכותיים ביותר!

 

הקריטריונים לבחירת בר מים איכותי

אחד הקריטריונים לבחירת מתקן מים ביתי איכותי הוא שמדובר במוצר שנבדק ואושר על ידי מכון התקנים וגם נושא בת"י 1505. כמו כן, כדאי לוודא שבר המים מכיל נורת UV להשמדת חיידקים וגורמים מיקרוביאליים שונים, סנן פחם פעיל לצורך הרחקת ריחות לוואי, טעמי לוואי וכלור, כמו גם מערכת לסינון מתכות כבדות, לרבות עופרת וכספית.

 

מדובר בקריטריונים שמבטיחים הנאה ממים צלולים, טעימים ואיכותיים. פרט נוסף ששווה התייחסות נוגע להיבט הבטיחותי, ובפרט במשפחות עם ילדים קטנים. מעבר למתקנים הקיימים כיום בשוק, ישנם מתקני מים העומדים בתקנים מחמירים יותר וכוללים מנגנוני אבטחה למים חמים ואו להגנת ילדים. המנגנונים הללו מספקים את הרמה הגבוהה ביותר של בטיחות, ולנו, ההורים, שקט נפשי!

 

בר מים מדגם Ebar Pure Spiral: מעטפת של יתרונות במכשיר אחד

היבטים נוספים שכדאי לקחת בחשבון במהלך בחירת מתקן מים ביתי נוגעים להיבט הפונקציונלי כגון נוחות השימוש במתקן ומידת הקומפקטיות שלו, וכן מערך שירות הלקוחות של החברה שממנה נרכש המוצר, האחריות על המוצר וכמובן גם ההיבט העיצובי, שחשוב שיהיה חדשני ודקורטיבי.

 

למעשה, חברת Ebar נחשבת ליחידה בישראל שמשווקת מתקני מים על כל היתרונות שצוינו כאן! ברשימת ברי המים מבית Ebar נמנה בר מים מדגם "Ebar Pure Spiral", שהנו, למעשה, בר המים המשפחתי היחידי שכולל הן את טכנולוגיית הסינון הספירלי והן את טכנולוגיית ה- UV למים המסוננים הצלולים ביותר. דגם זה כולל מסך מגע מלא, מנגנון להגנת ילדים ואפשרות להגדרה מדויקת של טמפרטורת המים, החל ממים קרים למים אקסטרה חמים.


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן