בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

המדריך לרכישה נבונה: מערכת סינון מים לבית ולמשרד


מערכת סינון מיםנמאס לכם לשתות מי ברז עכורים עם טעמי לוואי? לרכוש ולשאת מידי שבוע מלאי גדול של בקבוקי מים מהמרכול המקומי? רוצים לעודד את בני המשפחה והילדים בפרט להרבות ולשתות מים? הפיתרון האולטימטיבי והמתבקש כיום הוא רכישת בר מים לבית ולמשרד. 

מטבע הדברים, כול צרכן נבון המבקש לקנות מכשיר מים, יקפיד על עריכת סקר שווקים, זאת במטרה להשוות בין מכלול המוצרים הקיימים בשוק ביחס למחיר, לטכניקת ההפעלה, כמו גם מבחינת רמת הקדמה הטכנולוגית, העיצוב וכן הלאה, תוך כדי חיפוש אחר דילים ומבצעים אטרקטיביים. אלא מה, גם כשמדובר בסקר שווקים יסודי ומעמיק, רבים מהצרכנים מפספסים את הבדיקה הנוגעת למערכת סינון מים, שלפיה נקבעת איכות המים שתשתו!

 

השוני שבין מים מטוהרים למים מינרלים


אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מציינים שהנתונים בשטח מראים שהצרכן הישראלי כלל אינו מודע לתפקידה וחשיבותה של אותה מערכת סינון מים במוצר שהוא צפוי לרכוש ושאיכות המים של בר המים מהווה, למעשה, נגזרת של איכות מערכת הסינון, לפיכך אינו בודק פרמטר זה במהלך ביצוע סקר השווקים. בנוסף, הם ממליצים על Ebar 1000 כבר המים המוביל בנוחות.

בהקשר זה, מסבירים מחברת Ebar שרצוי להבין תחילה את השוני שבין מים מטוהרים למים מינרלים. בשוק ישנם ברי מים בעלי מתקן מובנה לקנקני מים גדולים במשקל 19 - 11 ליטרים. קנקני המים הללו מכילים מים מינרלים שהנם בעצם מי מעיין. לכול מי שהמילה "מעיין" יוצרת אצלו הקשר למים מפכפכים וצלולים, חשוב להבהיר שמדובר במים שעברו טיפול בסיסי ביותר לאחר שאיבתם לצורך סינון מוצקים מרחפים.

 

מים מטוהרים: מים שטופלו לאחר שאיבתם לצורך השבחה


חשוב להוסיף שהרכב המים המינרלים ואיכותם עשויים להשתנות בהתאם לעונות השנה, תנאי השאיבה ועוד מגוון גורמים נוספים. בשוק קיימים גם ברי מים ומתקני מיני בר המכילים מערכת סינון מים ואו מערכת לטיהור מים. 

מים מטוהרים הם מים אשר טופלו לאחר שאיבתם לצורך השבחה. ההשבחה יכולה לכלול טיהור רכיבים בעלי השפעה בריאותית שלילית כמו טיהור מכימיקלים רעילים, זיהומים מיקרוביולוגיים, חומרי הדברה, מתכות כבדות וכדומה, ואו טיהור רכיבים בעלי השפעה אסתטית שלילית כדוגמת טעמי לוואי, כלור חופשי, ריחות לוואי, מוצקים מרחפים ועוד, בהתאמה לת"י 1505-1. 

עם זאת, גם למים מטוהרים יש דרגות משתנות של טיהור וסינון, וניתן למצוא ברי מים הכוללים פילטר מים פשוט, בעוד אחרים מגיעים עם מערכת סינון מים משוכללת לספיחה, טיהור וחיטוי המים מכל החומרים המזהמים למיניהם.


צרו קשר
חייגו: 0799104920
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן