בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

מתכננים לרכוש בר מים? כמה דברים שכדאי לדעת על מערכת סינון מים 


אז החלטתם שהגיע הזמן לרכוש בר מים. קרוב לוודאי שהגעתם להחלטה הזו בשל מגוון רחב של סיבות שונות, כמו לדוגמה שעייפתם להיסחב מידי שבוע עם משא כבד של בקבוקי מים מהמרכול המקומי, או שצבעם של מי הברז עכורים ויש בהם טעם לוואי. 

מטבע הדברים, כצרכנים נבונים תמהרו לערוך סקר שווקים, תוך השוואה בין המוצרים השונים מבחינת שיטות ההפעלה, רמת הקדמה הטכנולוגית, העיצוב והמחיר. אך מה בנוגע לאספקט של מערכת סינון מים? 

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מציינים שמרבית הישראלים נוהגים לערוך סקר שווקים בטרם רכישת מוצר כזה או אחר, אבל כשמדובר בברי מים, הם אינם מודעים לחשיבות שיש לבדיקת איכות אותה מערכת סינון מים המותקנת במכשיר שהם עתידים לרכוש.

 

איכות המים בישראל


משרד הבריאות יוצא מעת לעת בהצהרות שלפיהם המים בישראל עומדים בכל תקני הבריאות וראויים לשתייה. ואולם, בירור מעמיק יותר מראה שבישראל מגיעה כמות הכלורידים המותרת במי שתייה 
ל- 600 מיליגרם, בעוד שהמשרד האמריקאי לאיכות הסביבה וארגון הבריאות העולמי הגבילו את כמות הכלורידים המותרת ל- 250 מיליגרם.
 
יתרה מכך, ריכוז החנקות המותר באירופה ובארה"ב עומד על 45 מיליגרם, אבל בארץ "נדיבים" יותר ושיעור החנקות המותר מגיע ל- 70 מיליגרם. זאת ועוד, בין בשנים 2016 - 2015 ערכו תאגידי המים והרשויות המקומיות בדיקות בתשתיות המים העירוניות וגילו עופרת בריכוזים גבוהים ומדאיגים במיוחד במי השתייה של 32 יישובים בישראל, מה שמסביר את חשיבותה של מערכת סינון מים בקרב כול מי שאינו מהמתפשרים על איכות המים שהוא ובני משפחתו צורכים.

 

סנן מיקרוני ייחודי מהדור החדש


מעבר לעובדה שברי המים מבית Ebar הנם חדשניים ונחשבים למילה האחרונה מבחינת הקדמה, הטכנולוגיה והעיצוב, ברי המים של חברת Ebar כוללת, בין היתר, מערכת סינון מים מהדור החדש, המטיבה להתמודד עם מתכות כבדות כדוגמת כספית ועופרת בזכות סנן מיקרוני ייחודי. 

הסנן עומד בתקן NSF, עבר בדיקות מעבדה של משרד הבריאות ומחזיק באישור של מכון התקנים, כמו גם נורת UV לקטילת חיידקים וגורמים מיקרוביאליים אחרים. 

מחברת Ebar מסבירים שהמערכת כוללת סנן פחם פעיל 2 מיקרון אשר פותח בשיתוף עם חברת אומניפיור האמריקאית. הסנן משמש הן לסינון מתכות, הן להרחקת כלור (בהתאם התקן הישראלי 1505) והן לנטרול חומרים שבגינם יש למים ריחות וטעמי לוואי.

מערכת סינון מים


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן