בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

מתכננים לרכוש מכשיר סודה לבית או למשרד? קבלו כמה טיפים 


נמאס לכם לסחוב על בסיס קבוע בקבוקי סודה כבדים ואו משקאות תוססים מהמרכול המקומי עד לבית או משרד? הגעתם להחלטה שאין מנוס מלרכוש מכשיר סודה? אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מציינים שהשימוש במכשיר קל ופשוט, ולא זו בלבד שהוא מסייע בהיבט האקולוגי לשמירה על הסביבה, אלא שהוא מאפשר חיסכון של מעל ל- 50% מעלות המשקאות התוססים. 

כל מי שחי בישראל בין שנות ה- 50 לשנות ה- 80 זוכר בערגה את מכשיר הסיפולוקס הביתי, שחולל דאז שינוי משמעותי ואפשר לכולם הנאה ממים מוגזים צוננים ומרעננים. מאז ועד היום לא חדל התחום להתקדם ולהתפתח, ובשווקים ניתן למצוא אינספור מכשירים מתוחכמים, בעוד שהסיפולוקס הפך זה מכבר לפריט אספנות נוסטלגי ודקורטיבי.מכשיר סודה וטיפים

 

סוגים שונים של מכשירי סודה

בשנים האחרונות הולך וגובר השימוש במכשיר סודה לא רק במגזר הפרטי, אלא גם במגזר העסקי והציבורי, וניתן לפגוש בו כיום בקליניקות ומרפאות, משרדים וחברות, לרווחתם של העובדים, הלקוחות והאורחים. בשוק יישנם כיום כמה סוגים שונים של מכשירי סודה, שחלקם ייעודיים להכנת סודה בלבד, וחלקם על תקן בר מים וסודה. 

מעבר לכך, ניתן למצוא גם מיני בר קומפקטיים עם מגוון אופציות נוספות כמו שליטה ברמת הגיזוז ושליטה בטמפרטורת המים, מה שמזמן לפתחינו אינספור אפשרויות שונות להכנת משקאות חמים וקרים, החל ממשקאות חמים כדוגמת קפה, תה, אספרסו, נס קפה, קפוצ'ינו וכן הלאה, ועד למים צוננים, מרעננים ומרווים, סודה, משקאות קלים ומשקאות תוססים.

 

מים מסוננים רגילים ואו מוגזים בהתאמה אישית

באופן כללי, במידה ומדובר ברכישה ראשונה של בר מים או שמעוניינים להשתדרג ולהתפנק במיני בר מעוצב, חדשני וקומפקטי, אזי מוטב להעדיף בר מים המשמש גם כמכשיר סודה וכולל בתוכו מגוון אפשרויות נוספות, כמו לדוגמה מכשיר Ebar Pure Soda מבית חברת Ebar, שהינו בר מים שולחני, מעוצב וקומפקטי למים מסוננים, רגילים ואו מוגזים בהתאמה אישית. 

למכשיר מדגם Pure Spiral מעטפת רחבה של יתרונות, החל מהאפשרות להגדיר את טמפרטורת מים בהתאם לדרגת החום הרצויה וליהנות ממים מסוננים קרים, פושרים, חמים ואקסטרה חמים. יתרון נוסף הוא, כאמור, אופציית הסודה בשלוש רמות גיזוז שונות (רמת גיזוז גבוהה, רגילה וחלשה) על פי העדפה ובלחיצת כפתור אחת. המכשיר מגיע עם מסך מגע מלא וכולל אפליקציית My Water להגדרת כמות וטמפרטורת המים עבור כל משתמש, בלון גז ידידותי להחלפה ומנגנון הגנת ילדים.
 


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן