בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

המדריך לרכישה נבונה: מיני בר מים בהתאמה אישית אל הצרכים


מיני בר מיםאחד מכללי האצבע לרכישה נבונה ומושכלת של מוצר כזה או אחר הוא התאמה אישית אל הצרכים, וכך גם בנוגע לרכישת מיני בר מים. בחברת Ebar תוכלו למצוא מבחר רחב של מכשירי מים מהדגמים המתקדמים והחדשניים ביותר ובהתאמה אל הצרכים הפרטניים שלכם, מה שיאפשר לכם הנאה מלאה ממים איכותיים צלולים, קרים, חמים, פושרים ומוגזים ללא הגבלה. 

חשוב להבהיר שכול מוצריה של החברה נבדק על ידי מכון התקנים ומחזיקים בתקן הישראלי 1505, מה שמבטיח שמתקן המים ואיכות מי השתייה עומדים בסטנדרטים הישראלים והבינלאומיים המחמירים ביותר. בין מוצריה של החברה תוכלו למצוא מתקן מים לבית, למשרד, בר מים משפחתי, מכשיר מים שולחני עם אופציה לסודה, וכן מיני בר מים תת כיורי ומיני בר מים הנמוך בשוק (37 ס"מ בלבד) למטבח קטן.

 

בר מים מדגם Ebar 3000


למעוניינים לרכוש מתקן מים למשרד, שהרי בר מים מדגם Ebar 3000 מהווה עבורם את הבחירה אופטימלית. מדובר במכשיר מכני המאפשר מזיגת מים נוחה ופשוטה, ומותאם לשימוש בקליניקות, משרדים ומקומות עבודה שמתאפיינים בריבוי עובדים ואו צרכנים. 

בר המים כולל מגש נשלף לצורך מילוי בקבוקים, כמו גם אופציה למזיגת מים עבור שומרי שבת, תכונות ההופכות את המכשיר לבחירה המושלמת במקומות כדוגמת מרפאות חירום ובתי חולים. תחזוקת מכשיר נעשית באופן עצמאי מאחר והיא ידידותית ופשוטה. 

לאלו שמחפשים מיני בר מים משפחתי מומלץ להעדיף מכשיר מים מדגם Ebar Pure Spiral המיוצר בטכנולוגיית הסינון הספירלי בשילוב טכנולוגיית ה- UV, לקבלת מים באיכות ורמת הצלילות הגבוהות ביותר.

 

ברי מים למטבחים וחללים קטנים


לחובבי הסודה מציעה החברה בר מים שולחני מעוצב למים מסוננים קרים עד אקסטרה חמים ומים מוגזים בשלוש דרגות שונות של גיזוז על פי בחירה. המכשיר מגיע עם מסך מגע מלא ואפליקציית My Water לתכנות אישית והגדרת טמפרטורה וכמות מים בהתאמה אישית. כמו כן, ניתן לנייד את בר המים ממקום למקום ללא כול צורך בחיבור לברז. 

למטבחים וחללים קטנים מציעה החברה מיני בר מים מדגם EBAR 4000 שגובהו, כאמור, 37 ס"מ בלבד ונחשב לאחד מהמכשירים הנמוכים ביותר בשוק, או לחלופין לבחור בבר מים תת כיורי כפתרון מיטבי למשטח עבודה פנוי ונקי. מכשיר מדגם זה פשוט במיוחד לתפעול וכולל מנגנון להגנת ילדים.

אם תהיו מעוניינים בבר מים המותאם לילדים, נוח לשימוש ובעל כל רמות המים, רכשו כעת את Ebar 1000 שכעת במחיר מיוחד.


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן