בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

המדריך לרכישה נבונה: מיניבר מים לבית ולמשרד 


מחפשים מיניבר מים לבית או למשרד? בשנים האחרונות עולה המודעות לחשיבות שתיית מים מספקת, וההמלצה של משרד הבריאות היא שתייה של 8 עד 12 כוסות מים ביום לאדם מבוגר ו- 6 כוסות מים ביום לילד, זאת כשמדובר בבריאות תקינה ובתנאי אקלים נוחים. 

המים מהווים כ- 55% ממשקל הגוף ומרכיב מרכזי בתכולת התאים. הם ממלאים תפקיד עיקרי בוויסות חום הגוף והרחקת תוצרים רעילים בתהליך חילוף החומרים, זאת בנוסף להיותם סביבה מתווכת להובלת תוצרים מטבוליים וחומרי מזון בגוף. 

עם זאת, השהייה שלנו בחדרים ממוזגים לאורך רוב שעות היום מובילה לשיבוש תחושת הצמא ולאי שתיית מים בכמות מספקת. התופעה עלולה לבוא לביטוי במגוון רחב של תסמינים שונים, החל מכאבי ראש ותחושת עייפות מוגברת ועד להתייבשות. 

 

המלצה: להעדיף מכשיר עם דרגת הטיהור והסינון הגבוהות ביותר


הפתרון האולטימטיבי לעידוד השתייה בקרב בני המשפחה ואו העובדים הוא הצבת מיניבר מים זמין ומזמין העומד לרשותם בכול שעות היממה. מסתבר שזהו בפתרון חכם ופשוט שמעודד שתיית מים, זאת בהנחה שמדובר במים באיכות מיקרוביאלית גבוהה. 

אנשי הצוות המקצועי של חברת Ebar מציינים שבשוק יישנם כיום אינספור סוגים של מיניבר מים ובדרגות שונות של סינון וטיהור המים, וכל מי שאינו מוכן להתפשר על איכות המים שהוא ומשפחתו ואו עובדיו שותים, אזי מוטב שיוודא שהוא בוחר במכשיר עם דרגת הטיהור והסינון הגבוהות ביותר. 

מחברת Ebar מדגישים שטיהור וסינון של המים הנם שני תהליכים שונים, כאשר תהליך הסינון נועד לסילוק החלקיקים הזרים מהמים, בעוד שהטיהור מהווה תהליך לחיטוי וספיחה של חומרים מסוכנים, ריחות וטעמי לוואי.

 

רכיבים הדורשים החלפה מידי תקופה


לדוגמה, מיניבר מים עם פילטר פשוט עשוי לסנן מוצקים מרחפים בלבד כמו חול, חלודה וכיוצא בזה, בעוד שמיני בר מתקדם שכולל סנן פחם פעיל ונורת UV יעניק פתרון מלא עם טיהור של המים מכל החומרים המזהמים, לרבות מזהמים בקטריאליים, מתכות כבדות כגון כספית ועופרת, מוצקים וגזים מומסים. עניין נוסף נוגע לנושא התחזוקה. 

ראוי להבהיר שסנן הפחם ונורת ה- UV מהווים רכיבים הדורשים החלפה מידי תקופה. גם אם רוכשים את בר המים המתקדם ביותר, אי החלפת הרכיבים הללו עלולה לפגוע באיכות המים פגיעה חמורה. לבעיה זו מעניקה Ebar מענה כפול הכולל מערכת בקרה מובנית המתריעה על מועד ההחלפה ומוקד שירות לקוחות שדואג למשלוח תזכורת ובמקרה הצורך גם אספקת חלפים עד הבית.
 

מיניבר מים


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן