בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

למה אתם צריכים מכשיר מים?


מכשיר מים | אי-ברמכשיר מים או בר מים (כפי שהוא נקרא בדרך כלל) הוא מתקן חשמלי שמשמש לסינון, הרתחה וקירור של מים. אם אתם עדיים מתלבטים האם אתם זקוקים לבר מים, הצוות המקצועי של ebar התגייס כדי להסביר לכם מדוע אתם ממש זקוקים לאחד כזה.

 

צריך לשתות הרבה

הקיץ הגיע ובגדול. בחוץ חם כל כך, ובבית המזגן פועל ומקרר. בימים חמים כמו אלה, וגם בימים חמים פחות חשוב מאוד לשתות המון מים. אם אתם מחפשים דרך לעודד את עצמכם ואת הילדים להרבות בשתיה, בר מים עשוי להתברר כאפשרות מצוינת.

 

נוח וזמין

בר המים נמצא במטבח, בזמינות רבה, לכן נוח מאוד לשתות ממנו. לא צריך להוציא בקבוק מהמקרר ולמזוג לכוס. פשוט לוקחים כוס, ממלאים אותה בבר המים ושותים מים קרירים וטעימים. בנוסף, תמיד יהיו לכם מים קרים: במקרר המים יכולים להיגמר, וצריך למלא את הבקבוקים בכל פעם, ואילו בבר המים התחלופה קבועה ואטומטית, בלי התערבות שלכם.

 

מים מסוננים ובריאים

יש כאלה שמסתדרים מצוין עם מים מהברז, להם כדאי לקנות מכשיר מים בגלל האפשרות לשתות מים קרים בנוחות. אנשים אחרים מעוניינים לשתות רק מים מסוננים. בין אם הרצון הזה נובע מחשש מפני זיהומים שיגיעו להם מהמים שבברז, ובין אם בגלל הטעם שלהם, בר מים מהווה פתרון מצוין. במקום לקנות מים מינרלים ולסחוב שישיות מים בכל שבוע, תוכלו לשתות בקלות מים מסוננים, ללא שום מאמץ.

 

איך בוחרים מכשיר מים?

עכשיו שהבנתם מדוע כדאי לכם לקנות בר מים, נסביר לכם איך תבחרו את בר המים הנכון עבורכם. קיימות מספר חברות שמשווקות ברי מים בישראל, וכדאי שתבצעו השוואת מחירים, ותמצאו את המסלול המשתלם עבורכם. החברות השונות מציעות בר מים בתשלום חודשי קבוע, בתשלום חד שנתי ועוד, ואתם צריכים למצוא מה מתאים לכם יותר.

 

ביחרו בר מים בעיצוב מנצח

כדאי שתשימו לב גם לעיצוב של בר המים. בר המים יישב במרכז המטבח שלכם, וישתלב באווירה שיש שם. כיום מטבחים הם חלק אינטגרלי מעיצוב הבית, ובר מים מעוצב יתרום לעיצוב המרחב וישווה לחלל מראה מיוחד. אז תבחרו מכשיר מים איכותי, ותתחילו לשתות המון.

 

לפי הנתונים הסטטיסטיים, יותר מ- 75% מקרב הישראלים מעדיפים שלא לשתות מי ברז, אלא לצרוך מים מסוננים ואו מטוהרים ויש לכך סיבות רבות: מידע שדולף החוצה מוכיח שאיכות מי השתייה בישראל נמוכה ביחס לסטנדרטים האירופאים והאמריקאים, זאת בנוסף להיותם עם טעם לוואי. יחד עם זאת, במידה והחלטתם לרכוש מכשיר מים כזה או אחר, קרוב לוודאי שתיכנסו לדילמה לאור ההיצע הנרחב של מתקנים הקיימים כיום בשוק. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar, הנמנית ברשימת החברות המובילות בענף, מעניקים שלל טיפים וכללי ברזל לרכישה מושכלת של בר מים איכותי המותאם בדיוק לצורכי המשפחה או המשרד.

 

וודאו שהמכשיר כולל סננים עם תקן ישראלי

הכלל הראשון לבחירת מכשיר מים מומלץ נוגע לאיכותו ורמת הסינון של המכשיר. ניתן למצוא כיום מתקני מים בטווח מחירים נרחב, כשחלק מהמוצרים הם במחירים נמוכים ומפתים במיוחד. ואולם, לפני שבוחרים מוצר כלשהו, כדאי לקחת בחשבון שלא כל המכשירים מספקים בסופו דבר מים מסוננים ואו מטוהרים באיכות זהה.

 

חשוב לדעת שתהליך הסינון מכיל בתוכו סנן פחם פעיל ונורת UV, שמטרתם לטהר את המים ממתכות כבדות כמו כספית ועופרת, וכן מטעמי לוואי, ריחות לוואי וכלור. הרכיבים הללו אחראיים גם לסינון המים מחלקיקים צפים כדוגמת גרגירי חול וחלודה, ולחיסול חיידקים ומיקרואורגניזמים נוספים. לפיכך, במהלך בחירתו של מכשיר מים, יש לוודא שהוא אכן כולל סננים איכותיים עם תקן ישראלי.

 

מתקן מים מדגם Pure Soda

מומלץ לבדוק את מכלול הפונקציות של כל מכשיר מים פוטנציאלי ולהעדיף את המוצר המותאם באופן אופטימלי אל הצרכים הספציפיים. לדוגמה, מתקן המים מדגם Pure Soda מבית חברת Ebar מציע מים מסוננים במכלול רחב של אפשרויות שונות, החל ממים מסוננים אקסטרה חמים או חמים, ועד למים פושרים או קרים.

 

כמו כן, המכשיר מציע סודה ברמות גיזוז משתנות על פי העדפה (סודה ברמת גיזוז גבוהה, רגילה או חלשה). יתירה מכך, בר המים כולל מסך מגע ואפליקציית My Water שבאמצעותה קיימת אפשרות לתכנות אישי של טמפרטורת המים והכמות למזיגה עבור כל משתמש ומשתמש. בנוסף לכל אלו, המכשיר כולל גם מנגנון להגנת ילדים ובלון גז פשוט ונוח להחלפה.


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן