בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

המדריך לבחירת מתקן מים ביתי


על פי הנתונים הסטטיסטיים, שוק ברי המים הישראלי הולך בעשור האחרון ומתרחב, תוך שהוא מגלגל בשנה מעל למיליארד וחצי שקלים. לאור מעטפת היתרונות שהמכשיר מציע, ניתן מיד להבין מדוע: הנגישות למים טעימים ומרווים וזמינותם ללא הגבלה, מעודדות שתיית הן בקרב מבוגרים והן בקרב ילדים. 

כמו כן, לא זו בלבד שמתקן מים ביתי מאפשר חיסכון במקום אחסון, אלא גם חוסך מאיתנו את הצורך להיסחב פעם אחר פעם עם אספקה חדשה נוספת של בקבוקי מים כבדים. יחד עם זאת, במידה והחלטתם לרכוש מתקן מים ביתי, ובפרט אם הוא מיועד לשימושם של בני המשפחה, כדאי שלא להתפשר על איכותו של המכשיר, אלא להעדיף את בר המים הטוב ביותר.

יתירה מכך, מתקן מים ביתי מהווה פתרון ירוק לצמצום השימוש בבקבוקי פלסטיק ושמירה על איכות הסביבה. יחד עם זאת, מבית חברת Ebar מדגישים שכשמגיעים להחלטה לרכוש בר מים ביתי שעתיד לשמש את בני המשפחה, מוטב להציב שני שיקולים בראש סדרי העדיפויות והם: איכותו של המכשיר והתאמתו הפרטנית אל צורכי המשפחה.

 

להעדיף מתקן מים מחזיק בת"י 1505


אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מסבירים שבהגיענו לבחור מתקן מים ביתי מוטב לוודא שהוא מחזיק בת"י 1505, שכן הדבר מעיד שהמוצר נבדק על ידי מכון התקנים ואושר לשימוש. בנוסף, רצוי להעדיף בר המים הכולל נורת UV וסנן פחם פעיל. 

נורת ה- UV משמשת להשמדת חיידקים ועוד מגוון רחב של גורמים מיקרוביאליים כאלו ואחרים, בעוד שסנן הפחם הפעיל משמש לסינון מתכות כבדות כדוגמת כספית ועופרת ולהרחקת כלור, טעמי לוואי וריחות לוואי. 

שלושת הקריטריונים הללו מבטיחים בחירה במוצר איכותי המספק מים צלולים טעימים. מאחר ובר המים מיועד לשימוש ביתי, כדאי להתייחס גם להיבט הבטיחותי, ובעיקר כשמדובר במשפחות צעירות עם ילדים קטנים, ולוודא שהמכשיר כולל מנגנוני אבטחה להגנת ילדים מפני כוויות ממים חמים.

 

עניין התחזוקה והחלפים


מחברת Ebar מציינים שמתקן מים ביתי הכולל מנגנון אבטחה להגנת ילדים מספק בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, ואילו לנו ההורים, הוא מספק שקט נפשי! שיקולים נוספים שכדאי להתייחס אליהם נוגעים לעניין התחזוקה והחלפים, לאחריות על המוצר, להיבט הפונקציונלי, להיבט העיצובי, וכמובן גם למחיר. 

בעניין התחזוקה והחלפים, חשוב מאוד להיות מודעים לכך שסנן הפחם הפעיל ונורת ה- UV הנם שני חלקים שחובה להחליף אחת לתקופה, שאם לא כן, עלולה איכות המים להיפגע באופן קריטי, גם כשמדובר במתקן המשוכלל והמתקדם ביותר! 

חברת Ebar כוללת מענה כפול לבעיה, שהאחד הוא מערכת בקרה מובנית המתריעה על מועד ההחלפה, והשני הוא מוקד שירות לקוחות הדואג לשליחת הודעות תזכורת ומעניק שירות של שליחת החלפים עד לבית הלקוח בתיאום עימו.

 

פתרון אופטימלי לחובבי מים מוגזים

מתקן מים ביתי בהתאמה אישית מתייחס למגוון רחב של פרמטרים שונים, כמו לדוגמה מיני בר מדגם EBAR 4000 או EBAR 1000 למשפחות עם תינוקות שמתאפיין ב- 3 רמות MIX ואפשרות למילוי של בקבוקים וסירים או מיני בר מדגם Ebar Pure Soda שכוללת אפליקציית My Water המאפשרת להגדיר על ידי תכנות אישית את כמות המים והטמפרטורה הרצויה עבור כל אחד מהמשתמשים. 

הדגמים מסדרה זו מהווים פתרון אופטימלי גם לחובבי מים מוגזים, ומספקים לא רק מים מסוננים קרים, פושרים, חמים ואקסטרה חמים, אלא אף סודה בשלוש רמות גיזוז שונות (רמת גיזוז גבוהה, בינונית וחלשה) על פי העדפה. בנוסף, ניתן לנייד את ברי המים מסדרה זו בשעת הצורך ממקום למקום בזכות מיכל מילוי פנימי המותקן בתוכו. 
 


מתקן מים ביתי


צרו קשר
חייגו: 0799104920
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן