בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

החלטתם לרכוש מיניבר מים לבית או למשרד? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!


לכל ברי המים >>

 

החלטתם לרכוש מיניבר מים לבית או למשרד? משרד הבריאות ממליץ לאוכלוסיה הבוגרת לשתות בין 12 - 8 כוסות מים ביום וכ- 6 כוסות מים בממוצע לילדים, זאת בתנאי אקלים נוחים ובריאות תקינה. המים מהווים מעל למחצית ממשקל הגוף ורכיב עיקרי בתכולת התאים. 

הם אמונים על ויסות הטמפרטורה בגוף, מעורבים בתהליך חילוף החומרים וסילוק התוצרים הרעילים, ומשמשים גם כסביבה מתווכת להובלת חומרי מזון ותוצרים מטבוליים בגוף. יחד עם זאת, בעידן הנוכחי אנו נוטים לשהות בחדרים ממוזגים במשך רוב שעות היום, מה שמשבש את תחושת הצמא ומוביל למצב של שתיית מים בכמות בלתי מספקת. הדבר עלול לגרום למכלול תסמינים שונים כגון עייפות מוגברת, כאבי ראש, חוסר אנרגיה והתייבשות.

 

העדיפו מכשיר איכותי שמחזיק בתקן הישראלי 1505

אנשי הצוות המקצועי מבית Ebar מציינים שבין אם מדובר ברכישת מיניבר מים לשימוש ביתי או משרדי, מוטב שלא להתפשר על פחות מהטוב ביותר אלא להעדיף מכשיר איכותי שמחזיק בתקן הישראלי 1505, מה שמעיד שהוא נבדק ואושר מטעם מכון התקנים. 

כמו כן, כדאי שלא להסתפק במיניבר מים המשווק עם פילטר מים פשוט, אלא להעדיף מכשיר הכולל בתוכו סנן פחם פעיל ונורת UV לקטילת חיידקים ואורגניזמים שונים, סינון והרחקת מתכות כבדות, לרבות עופרת וכספית, כמו גם כלור, עכירות, ריחות וטעמי לוואי. 

אספקט נוסף שחשוב לשים עליו את הדעת נוגע להיבט הבטיחותי. כדאי לוודא שהמכשיר משולב במנגנון אבטחה להגנה מפני מים רותחים, ובפרט אם הוא נרכש לשימוש ביתי במשפחות עם ילדים.

 

החלטתם לרכוש מיניבר מים לבית או למשרד?

מערכת תפעול אנלוגית או דיגיטלית

שיקולים נוספים שכדאי לקחת בחשבון בשעת בחירת מיניבר מים נוגעים לרמת החדשנות והעיצוב של המכשיר, התאמה לצרכים הפרטניים, נוחות התפעול והמחיר. ניתן למצוא בשוק ברי מים פשוטים עם מערכת אנלוגית המאפשרת בחירה בין שתי אופציות בלבד של מים חמים או קרים, בעוד ישנם מכשירים המצוידים במערכות תפעול דיגיטליות וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות שליטה מלאה על הכמות וטמפרטורת המים. 

חלק מהמכשירים המתקדמים משווקים עם מסך מגע חדשני, מנגנון לחיסכון באנרגיה ומנגנון להפעלה וכיבוי אוטומטי במועדים שונים, זאת כדי להתאים את פעילותו של המכשיר לשגרת היום של כל אחד מהמשתמשים. כמו לדוגמא ebar 1000. ככלל, מומלץ תמיד לרכוש את המכשיר בחברה מוכרת ואמינה, המספקת אחריות לתקופה ארוכה על מוצריה.

 

כול מה שצריך לדעת לפני שבוחרים מיניבר מים


אז החלטתם לרכוש מיניבר מים. אין עוררין על כך שמדובר בהחלטה נבונה שעשויה להפוך את חייכם לנוחים יותר, איכותיים יותר ובעיקר בריאים יותר. 

מעצם הכנסתו של מיניבר מים לבית ואו למשרד, אתם מסירים מלבכם את חשש שתיוותרו ללא מים צוננים ברגע האמת, שתיאלצו לסחוב שישיות של בקבוקי מים מהמרכול המקומי בכול פעם שהמלאי הישן אוזל, וכן שתידרשו לאתר מקום בבית או במקרר כדי לאחסן אותם. 

הכנסתו של מתקן מים ביתי מעודדת שתיית מים צלולים, מרווים וטעימים בקרב מבוגרים וילדים גם יחד, ומסווגת כפתרון ירוק וידידותי לסביבה. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מעניקים כמה טיפים טובים שיסייעו לכם לבחור את בר המים המושלם.

 

מטרת העל: מי שתייה באיכות הגבוהה ביותר


בהגיענו לרכוש מוצר חשמלי כזה או אחר, הפרמטרים שלפיהם מתבצעת הבחירה הם המותג (חברה מוכרת לעומת חברה עלומת שם), הדגם והקדמה הטכנולוגית (דגם חדש ומתקדם או מקולקציה מיושנת וזולה יותר), העיצוב, האחריות של היצרן על המוצר והמחיר, המהווה נגזרת של כלל הפרמטרים שנמנו כאן. 

אלא מה, כשמדובר במוצר כדוגמת מיניבר מים, אל לנו לשכוח שמטרת העל שבגינה מתבצעת מלכתחילה הרכישה היא: מי שתייה באיכות הגבוהה ביותר. 

השוק מונה כיום אינספור יצרנים, יבואנים ומשווקים של ברי מים, הנבדלים אלו מאלו, בין היתר, בדרגת הסינון והטיהור של המים, וישנם לא מעט מכשירים המעוצבים להפליא אבל עם פילטר מים פשוט, לעומת מכשירים אחרים הכוללים סנן פחם פעיל מתקדם ונורת UV שמספקים מים באיכות הגבוהה ביותר.

 

עמידה בתקן הישראלי 1505


לצורך ההמחשה, מיניבר מים שמגיע עם פילטר מים פשוט, עשוי להסתכם בסינון מוצקים מרחפים כדוגמת חול, חלודה וכדומה. בר מים שיש בו מערכת סינון וטיהור חדשנית ומתקדמת, מחטא את המים מחלקיקים זרים, מסנן מתכות כבדות המסוכנות לבריאותינו כמו כספית ועופרת, את ומטהר את המים מריחות לוואי, מטעמי לוואי ומכל החומרים המזהמים, לרבות מוצקים מומסים, גזים מומסים ומזהמים בקטריאליים. 

אז בטרם בחירתו של בר המים, חשוב לוודא שהוא ניחן בדרגה הגבוהה ביותר לסינון וטיהור המים. הפרמטר נוסף שחשוב לבדוק הוא שהחברה ממנה רוכשים את המכשיר מחזיקה בתקן הישראלי 1505, מה שמבטיח שאיכות המים אכן עומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר של משרד הבריאות ומכון התקנים.


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן