בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

החלטתם לרכוש מיניבר מים לבית או למשרד? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!


לכל ברי המים >>

 

החלטתם לרכוש מיניבר מים לבית או למשרד? משרד הבריאות ממליץ לאוכלוסיה הבוגרת לשתות בין 12 - 8 כוסות מים ביום וכ- 6 כוסות מים בממוצע לילדים, זאת בתנאי אקלים נוחים ובריאות תקינה. המים מהווים מעל למחצית ממשקל הגוף ורכיב עיקרי בתכולת התאים. 

הם אמונים על ויסות הטמפרטורה בגוף, מעורבים בתהליך חילוף החומרים וסילוק התוצרים הרעילים, ומשמשים גם כסביבה מתווכת להובלת חומרי מזון ותוצרים מטבוליים בגוף. יחד עם זאת, בעידן הנוכחי אנו נוטים לשהות בחדרים ממוזגים במשך רוב שעות היום, מה שמשבש את תחושת הצמא ומוביל למצב של שתיית מים בכמות בלתי מספקת. הדבר עלול לגרום למכלול תסמינים שונים כגון עייפות מוגברת, כאבי ראש, חוסר אנרגיה והתייבשות.

 

העדיפו מכשיר איכותי שמחזיק בתקן הישראלי 1505

אנשי הצוות המקצועי מבית Ebar מציינים שבין אם מדובר ברכישת מיניבר מים לשימוש ביתי או משרדי, מוטב שלא להתפשר על פחות מהטוב ביותר אלא להעדיף מכשיר איכותי שמחזיק בתקן הישראלי 1505, מה שמעיד שהוא נבדק ואושר מטעם מכון התקנים. 

כמו כן, כדאי שלא להסתפק במיניבר מים המשווק עם פילטר מים פשוט, אלא להעדיף מכשיר הכולל בתוכו סנן פחם פעיל ונורת UV לקטילת חיידקים ואורגניזמים שונים, סינון והרחקת מתכות כבדות, לרבות עופרת וכספית, כמו גם כלור, עכירות, ריחות וטעמי לוואי. 

אספקט נוסף שחשוב לשים עליו את הדעת נוגע להיבט הבטיחותי. כדאי לוודא שהמכשיר משולב במנגנון אבטחה להגנה מפני מים רותחים, ובפרט אם הוא נרכש לשימוש ביתי במשפחות עם ילדים.

 

החלטתם לרכוש מיניבר מים לבית או למשרד?

מערכת תפעול אנלוגית או דיגיטלית

שיקולים נוספים שכדאי לקחת בחשבון בשעת בחירת מיניבר מים נוגעים לרמת החדשנות והעיצוב של המכשיר, התאמה לצרכים הפרטניים, נוחות התפעול והמחיר. ניתן למצוא בשוק ברי מים פשוטים עם מערכת אנלוגית המאפשרת בחירה בין שתי אופציות בלבד של מים חמים או קרים, בעוד ישנם מכשירים המצוידים במערכות תפעול דיגיטליות וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות שליטה מלאה על הכמות וטמפרטורת המים. 

חלק מהמכשירים המתקדמים משווקים עם מסך מגע חדשני, מנגנון לחיסכון באנרגיה ומנגנון להפעלה וכיבוי אוטומטי במועדים שונים, זאת כדי להתאים את פעילותו של המכשיר לשגרת היום של כל אחד מהמשתמשים. כמו לדוגמא ebar 1000. ככלל, מומלץ תמיד לרכוש את המכשיר בחברה מוכרת ואמינה, המספקת אחריות לתקופה ארוכה על מוצריה.


צרו קשר
חייגו: 0799104920
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן