בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

קבלו את הדבר הבא בתחום ברי המים: גם מיני בר וגם מכשיר סודה 


מכשיר סודה וגם מיני בראוהבים פתרונות גם וגם? קבלו את הדבר הבא בתחום ברי המים: גם מיני בר וגם מכשיר סודה! אין עוררין על כך שלשתות מים בכמות מספקת זה חשוב, בריא וחיוני. יחד עם זאת, על אף החשיבות הטמונה בכך, ישנם אנשים רבים שאינם חובבי מים מושבעים, ואלו יעדיפו בכל הזדמנות הנקרית בדרכם להרוות את צימאונם בסודה ואו שתייה מוגזת בטעמים. 

המומחים מבית חברת Ebar מסבירים שמעבר לעובדה שמכשיר סודה חוסך את הטורח שבנשיאת בקבוקים כבדים מהמרכול המקומי, בהיבט הכלכלי מאפשר המכשיר חיסכון חודשי בהוצאות של יותר מ- 50% על עלות הסודה והמשקאות התוססים למיניהם. 

בעבורם פיתחה חברת Ebar בר מים שולחני מעוצב וקומפקטי מדגם Pure Soda, שמספק גם מים מסוננים צלולים ואיכותיים וגם מים מוגזים בהתאמה אישית, מה שהופך את שתיית המים לחוויה של טעמים. מחברת Ebar מסבירים שבמכשיר סודה ביתי מהדור החדש קיימים אינספור יתרונות, מה שמבטיח שאין מדובר בטרנד חולף אלא בדבר הבא.

מעבר לכך, רכישת מכשיר סודה מסיימת עידן של מלאי בקבוקים פתוחים במקרר, שלא זו בלבד שהם תופסים מקום גם הסבירות שמישהו מבני הבית ישתה מהם נמוכה היות והגזים כבר הספיקו להתפוגג. גם באספקט האקולוגי, מסווג מכשיר הסודה כמוצר ירוק, שכן הוא חוסך שימוש בבקבוקי פלסטיק שאינם מתכלים ובכך יש לו תרומה משמעותית לשמירה על הסביבה.

 

אינו שמור עוד בלעדית למגזר הפרטי

בשנות ה- 50 חדר מכשיר הסיפולוקס הביתי אל התודעה הישראלית וחולל דאז מהפכה של ממש. עד מהרה הפך הסיפולוקס למתנת החתונה האולטימטיבית לזוגות ביום חתונתם. מאז ועד היום עבר התחום אינספור שינויים ושדרוגים, ובעידן הנוכחי ניתן למצוא בשווקים מגוון בלתי נדלה של מכשירי סודה שונים, בעוד שהסיפולוקס הפך לפריט אספנות עבור חובבי הנוסטלגיה. 

השימוש במכשיר סודה הולך ומתרחב בשנים האחרונות, והוא אינו שמור עוד בלעדית למגזר הפרטי. כיום אפשר לפגוש בו גם במגזר הציבורי והעסקי בארגונים, חברות, משרדים, קליניקות ומרפאות, לרווחת העובדים, כמו גם הלקוחות והאורחים. באופן כללי, ניתן לחלק כיום את מכשירי הסודה לשתי קטגוריות שונות, שבאחת מכשירים ייעודיים המשמשים להכנת סודה בלבד, ובאחרת מכשירים במתכונת של בר מים וסודה.
 

חיסכון של יותר מ- 50% מההוצאות החודשיות על סודה ומשקאות תוססים


מתקן בר מים מתקדם עם מכשיר סודה ביתי חוסך את הטורח שברכישת בקבוקי סודה מהמרכול המקומי, ובפרט אם מדובר ברכישה דרך קבע של שישיות בקבוקי ליטר וחצי, שאז הטורח הופך למשמעותי. 

בהיבט הכלכלי חוסך מתקן בר המים עם מכשיר סודה ביתי יותר מ- 50% מההוצאות החודשיות על סודה ומשקאות תוססים, כשבהיבט האקולוגי מוגדר המכשיר כמוצר ירוק התורם משמעותית לשמירה על איכות הסביבה. 

מעבר לכך, מתקן בר הסודה הביתי מהווה פתרון מושלם לבקבוקים שתופסים מקום נכבד במקרר וכן לתופעה המוכרת של משקאות מוגזים ש"הגזים ברחו מהם" אך נותרים בכול זאת במקרר כי "חבל לזרוק". בשורה תחתונה, מכול זווית והיבט, מדובר בפתרון חסכוני ואקולוגי שמשדרג את איכות החיים.

 

מים מוגזים בשלוש רמות שונות של גיזוז

 

חלק מהמכשירים המשמשים גם כמיני בר מים וגם כמכשיר סודה, כמו לדוגמה Ebar Pure Soda של חברת Ebar, כוללים בתוכם גם מגוון אופציות נוספות כגון שליטה בטמפרטורת המים ורמת הגיזוז, דבר שמזמן אל פתחינו לא מעט אופציות להכנת משקאות קרים וחמים, החל ממים מרעננים, צוננים ומרווים, דרך משקאות קלים ממותקים, סודה ומשקאות תוססים, וכלה במשקאות חמים כדוגמת נס קפה, קפה, אספרסו, קפוצ'ינו, תה ועוד. יש לציין בנוסף את Ebar 1000 החדש המותאם גם לילדים ונוח לשימוש.


אז במידה ואתם מחפשים בר המים עם מכשיר סודה, שהרי אחד המוצרים המתקדמים והמומלצים כיום בשוק הוא, כאמור בר מים שולחני מדגם Ebar Pure Soda שמספק מים מסוננים קרים, פושרים, חמים ואקסטרה לוהטים באיכות והצלילות הגבוהה ביותר, ומים מוגזים בשלוש רמות שונות של גיזוז (רמת גיזוז נמוכה, בינונית וגבוהה), והכול בלחיצת כפתור אחת להנאתם של כל המשתמשים. 

בר מים כולל מסך מגע מלא ואפליקציה (אפליקציית My Water) שנועדה לאפשר תכנות אישית והגדרת הטמפרטורה וכמות המים המבוקשת עבור כל אחד מהמשתמשים. בנוסף, ניתן לעשות שימוש בבר המים כפתרון נייד ולניידו על פי צורך ממקום למקום ללא חיבור לברז מים, זאת מהסיבה שהוא מכיל בתוכו מיכל מילוי פנימי. המכשיר מגיע עם מנגנון להגנת ילדים ובלון גז פשוט וידידותי להחלפה.
 


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן