בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

משדרגים את המיני-בר? מחפשים בר מים מהדור החדש? 


בר מים מהדור החדשמתי בפעם האחרונה שתיתם מים מהברז? לא בזמן האחרון, כפי שנראה. על פי הנתונים הסטטיסטים, שלושה מכול ארבעה ישראלים כבר אינם שותים מים מהברז. נתונים אחרים מראים שענף הבקבוקים המינרליים שרוי כבר כמה שנים במגמה של ירידה מתמדת בעוד שענף ברי המים נמצא במגמה של עליה, שכן מי מהישראלים ירצה לשאת בקבוקי מים כבדים מהמרכול המקומי בכול פעם שעולה הצורך בחידוש המלאי, כשהחלופה האולטימטיבית היא הנאה ממים מטוהרים וצלולים נטולי ריחות וטעמי הלוואי, מים שמסופקים בדיוק בטמפרטורה המבוקשת ובזמינות של 724, ללא שום הגבלה בלחיצת כפתור אחת?

אין צורך לשכנע את הציבור שמי הברז ראויים לשתייה, למעט טעם לוואי בעייתי וליקויים אסתטיים מעת לעת וגם לא שסחיבת שישיות של מים מינרלים עד לפתח הבית אינם ביג דיל. יתרונותיו של בר המים ברורים וידועים: זמינות 724 של מים מטוהרים וצלולים בטמפרטורה המבוקשת, בלי מוצקים מרחפים, בלי ריחות וטעמי הלוואי.

 

בדקו שהמכשיר עומד בת"י 1505 של מכון התקנים

אלא מה, כול מי שמעוניין לרכוש בר מים עשוי להיות מבולבל לנוכח המבחר הנרחב של ברי מים הקיים כיום בשוק, שכמו בענפים אחרים, חלק מהמוצרים הללו איכותיים ביותר בעוד אחרים איכותיים הרבה פחות. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מציינים שאם כבר מחליטים לרכוש בר מים מסוג כלשהו, מוטב שיהיה זה מוצר הנושא תו תקן 1505.

אחת מהחברות המדורגות כמובילת שוק בתחום ברי המים היא חברת Ebar. מכשירי במיני בר מבית החברה פותחו ועוצבו על ידי טובי המומחים בתחום ומשולבים במערכות המתקדמות ביותר כיום בעולם. מחברת Ebar מדגישים שבמהלך רכישת בר מים ביתי או משרדי, חשוב לוודא שהמכשיר עומד בת"י 1505 של מכון התקנים. 

כמו כן, מומלץ לבדוק ולהשוות בין המכשירים השונים בנוגע לרמת הסינון והטיהור של כול מכשיר, היות וישנם ברי מים עם פילטר מים פשוט וסטנדרטי המסנן מוצקים מרחפים בלבד, אך ישנם ברי מים עם מערכת מתקדמת מהדור החדש הכוללת סנן פחם פעיל ונורת UV למתן מענה מקיף. נורת ה- UV משמשת להפחתת העומס הבקטריאלי וטיפול בזיהומים וחומרים מסוכנים. 

הדבר מעיד על כך שהוא אכן נבדק מטעם מכון התקנים ומאושר לשימוש. פרט נוסף שחשוב לבדוק במהלך בחירתו של בר המים נוגע לרמת הסינון והטיהור של המים. ניתן למצוא בשוק מתקני מים עם פילטר פשוט, המסוגל לסנן מוצקים מרחפים כדוגמת חלודה או חול ותו לא.

 

בדקו את רמת הסינון והטיהור של המים


סנן המים של חברת Ebar הנו סנן פחם פעיל ייחודי שפותח בשיתוף פעולה עם חברת אומניפיור האמריקאית. הפחם הפעיל מהווה מרכיב מרכזי בכול בר מים ותפקידו להרחיק חומרים אורגנים, כלור ומגוון מזהמים שונים. 

עם זאת, מעבר לסינון הסטנדרטי, הסנן הייחודי של חברת Ebar מבצע, בין היתר, גם סינון של מתכות כדוגמת כספית ועופרת ונטרול חומרים האחראיים לריחות וטעמי הלוואי. הסנן נבדק במעבדות משרד הבריאות ומחזיק בתקן הישראלי 1505. 

החברה מציעה מבחר דגמים שונים של ברי מים המותאמים על פי צרכים, בהם Ebar Pure Spiral, בר מים משפחתי היחידי בישראל שמגיע עם טכנולוגיית הסינון הספירלי למים בדרגת הצלילות הגבוהה ביותר, Ebar 3000 שהנו בר מים מכני למשרד עם מזיגת מים פשוטה, בר מים שולחני Pure Soda למים ברמות גיזוז שונות ועוד.

 

מנגנוני אבטחה להגנה על ילדים מפני כוויות

מנגד, השוק מציע מכשירים המשולבים בסנן פחם פעיל ונורת UV, המתאפיינים ביכולת השמדה של גורמים מיקרוביאליים שונים, ובו זמנית גם הרחקת מתכות כבדות כמו כספית ועופרת, כלור, ריחות לוואי וטעמי לוואי, מה שמבטיח מים צלולים באיכות הגבוהה ביותר. מעבר לכך, במידה ומעוניינים לרכוש בר מים ביתי, חובה לשים את הדעת גם על ההיבט הבטיחותי. 

לעתים קרובות ישנם דווחי תקשורת על ילדים שנכוו ממים רותחים. בהקשר זה, כדאי להיות מודעים לכך שמעבר לתקנים הסטנדרטיים, ניתן למצוא כיום מכשירי מים העומדים בתקנים המחמירים ביותר וכוללים, בין היתר מנגנוני אבטחה להגנה על ילדים מפני כוויות, ורכישת מכשיר כזה מעניקה לנו ההורים בטיחות ברמה הגבוהה ביותר ושקט נפשי.
 


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן