בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

כל מה שכדאי לדעת לפני שרוכשים בר מים למשרד


החלטתם להזמין בר מים למשרד? בכל משרד שמכבד את עצמו ניתן למצוא כיום בר מים כזה או אחר העומד לרשות העובדים והלקוחות. מדובר באחד מהמכשירים השימושיים והחיוניים ביותר הן בבית והן במשרד, ובפרט אם הוא מחובר לתשתית המים באופן ישיר, מה שחוסך את הצורך בהזמנת כדי מים ענקיים מידי תקופה, את הצורך במקום אחסון נרחב והטרחה הכרוכה בהתקנתם. 

ברי המים מהדור החדש הינם קומפקטיים יותר, מתקדמים יותר ומעוצבים במראה אלגנטי ובתצורה המאפשרת להעמידם בפינת ההמתנה ואו מעל לשיש במטבחון של המשרד מבלי לתפוס מקום בר מים למשרד Ebarרב. יתירה מכך, בלחיצת כפתור אחת אפשר ליהנות ממים אקסטרה חמים לתה, קפה או קפה נס, ממים פושרים או ממים מרווים צוננים ומים מוגזים בכל רמת גיזוז שתבחרו!

 

הקריטריונים לבחירת בר מים הנכון

אלא מה, כל מי שמחפש בר מים למשרד עשוי למצוא עצמו אובד עצות לנוכח ההיצע הנרחב שקיים בשוק, הכולל לא מעט יצרניות עם אינספור דגמים שונים, מה שמקשה על הבחירה. מבית חברת Ebar מציינים שבמהלך רכישת בר מים למשרד כדאי להתייחס לכמה פרמטרים חשובים. 

יש לבדוק את רמת הטיהור והסינון של המים, עניין החלפים והתחזוקה של המכשיר, כמו גם שיטת התפעול שלו, אפשרויות השימוש, וכמובן גם נושא שירות הלקוחות והאחריות על המוצר. 

ראוי לציין נדבך חשוב. מאחר ובר המים במראה חדשני ואלגנטי משפיע לא מעט על העיצוב הכללי, יש דחף ללכת לכיוון החיצוני, אבל כדאי שהקריטריון הזה לא יהיה בראש סדרי העדיפויות ולא יעפיל על השיקולים האחרים, כי מה שחשוב באמת זה איכות המים שנקבל!

 

דרגת הסינון והטיהור של המים

במהלך בחירת בר מים למשרד, מומלץ לבדוק את דרגת הסינון והטיהור של המים ולהעדיף מכשיר שמציע את דרגות הסינון והטיהור הגבוהות ביותר, כגון Ebar 1000. יש לשים לב שמדובר בשני דברים שונים עם פונקציות שונות לחלוטין, כאשר הטיהור הוא תהליך המורכב מחיטוי המים, טיהור וספיחה של טעמי לוואי, ריחות לוואי וחומרים מסוכנים, ואילו הסינון הוא תהליך שמטרתו לסלק מהמים חלקיקים זרים. 

עניין זה קשור ישירות לעניין החלפים והתחזוקה, היות ושני החלפים האחראיים לסינון וטיהור המים הם נורת ה- UV והסנן, וחובה להקפיד ולהחליפם על בסיס קבוע אחת לתקופה, שאם לא כן, איכות המים עלולה להיפגע באופן קריטי. חברת Ebar, למשל, מספקת מענה כפול לבעיה ספציפית זו, הן באמצעות מערכת התראות מובנית המותקנת במוצר עצמו הן באמצעות שירות הלקוחות שלה שדואג לשלוח התרעות וגם חלפים במועד שנקבע.


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן