בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

בר מים במבצע - האם ישנו קשר ישיר בין האיכות למחיר?


בר מים במבצע | אי-בראין זה סוד שהמים ברוב האזורים בארץ בעייתיים לשתיה. בין אם זה בשל החומרים שנוספים להם, ובין אם זה בשל איכותה הירודה של הצנרת בה הם מועברים. כך שחול, אבנית, כספית, עופרת ולכלוכים מיקרוסקופיים הפכו להיות חלק אינטגרלי מהמים הזורמים בברזים שבבתים. בצד פתרונות אחרים, ברי המים נחשבים לאחד מהפתרונות המבריקים ביותר לבעיית זיהום המים שמציעה לנו הטכנולוגיה בשנים האחרונות, שכן הם מאפשרים לנו ליהנות ממים צלולים ובריאים, ללא צורך להתקשר עם חברה המספקת לנו בקבוקי מים, או צורך להרים את הבקבוקים הכבדים למתקן בכל פעם שהבקבוק הקודם התרוקן. כיום, בשל הביקוש הגדל והולך לברי מים, ניתן למצוא בר מים במבצע, אולם יש לוודא, כי אכן מדובר בבר מים מאיכות טובה, כמו Ebar, וכי למרות שהמדובר במכשיר בר מים במבצע, מחירו הנמוך של בר המים איננו מהווה סימן לאיכות ירודה.

מה צריך לבדוק בעת רכישת בר מים במבצע?

הדבר החשוב ביותר, הוא לבדוק את הטכנולוגיה בה פועל בר המים. ישנן טכנולוגיות המיועדות לסינון חלקיקים צפים במים בלבד, אחרות - מיועדות להשמדת חיידקים ולחיטויים של המים בדרך שאיננה מזיקה ללוגמים אותם, סוג שלישי, מיועד לסינון חומרים מסוכנים כעופרת וכספית. גם אם נדמה לכם שבאזורכם אין בעיה ספציפית, חשוב מאד לבחור ברי מים שיודעים לטפל בכל הבעיות הקיימות, ולא להסתפק בברי מים בסיסיים ואיכותיים פחות.

מדוע חשוב לרכוש בר מים איכותי?

גם כאשר רוכשים בר מים במבצע, לאיכותם של המים שעוברים דרכו ישנה חשיבות מרובה. אל תתנו לעובדת היותו של הבר במבצע (כלומר, החיסכון בעלויות רכישתו) להיות הקריטריון היחיד שאתם בודקים בזמן ההחלטה שלכם! בריאותכם, בריאות ילדיכם ועובדיכם חשובה הרבה יותר מכל חיסכון כזה, כך שיש לבחון את המפרט הטכני של המכשיר היטב ולעומק, ולוודא שהוא מטפל במים בכל הטכנולוגיות החדשות והיעילות ביותר. ניסיון "לחסוך" כאן עלול לעלות לכם בבריאותכם, ולאובדן הבריאות - כולנו כבר יודעים שאין מחיר ששווה לשלם!


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן