בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

החלטתם לרכוש בר מים ביתי? לכו על הטוב ביותר!


בר מים ביתי שוק ברי המים הביתיים מגלגל מדי שנה קרוב למיליארד וחצי שקלים, ובהתחשב במעטפת היתרונות שלו אפשר להבין מדוע: בר מים ביתי מספק כמות בלתי מוגבלת של מים בריאים טעימים, מעודד שתיית מים הן בקרב מבוגרים ובפרט בקרב ילדים, וחוסך במקום אחסון ובעיקר את הצורך לרכוש ולהיסחב, פעם אחר פעם, עם בקבוקים כבדים.

 

אז החלטתם לרכוש בר מים ביתי? לכו על הטוב ביותר, זאת כדי להבטיח שהמים שבני המשפחה שלכם ישתו הם באמת האיכותיים ביותר! אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מציינים שלפני בחירתו של בר מים כזה או אחר, חובה לוודא שמדובר במוצר שנבדק ואושר מטעם מכון התקנים והוא מחזיק בת"י 1505.

 

מנגנוני אבטחה להגנת ילדים

כמו כן, במהלך בחירת בר מים ביתי, כדאי לוודא שהוא מכיל סנן פחם פעיל להרחקת כלור, ריחות וטעמי לוואי, נורת UV להשמדת גורמים מיקרוביאליים ומערכת לסינון מתכות כבדות כגון כספית ועופרת. מדובר בפרטים שמבטיחים הנאה ממים איכותיים, צלולים וטעימים. דבר נוסף שחשוב לשים עליו את הדעת נוגע להיבט הבטיחותי.

 

מעבר לתקנים הקיימים, ישנם ברי מים העומדים בתקנים המחמירים ביותר ומשולבים במנגנוני אבטחה להגנת ילדים ואו מנגנוני אבטחה למים חמים. מדובר במנגנונים שנועדו להקנות בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, ולנו, ההורים, גם שקט נפשי! היבטים נוספים מתייחסים לקומפקטיות ונוחות השימוש במתקן, לאחריות על המוצר, מערך שירות לקוחות מקצועי, וכמובן גם עיצוב חדשני המהווה את המילה האחרונה בתחום.

 

אפשרות להגדרת טמפרטורת מים מדויקת

מעוניינים לרכוש בר מים ביתי איכותי באמת? חברת Ebar היא החברה היחידה בישראל שמשווקת ברי מים עם כל היתרונות שמנינו כאן! בין ברי המים מבית החברה ישנו בר מים משפחתי מדגם " Ebar Pure Spiral", שהנו היחידי שכולל את טכנולוגיית ה- UV וטכנולוגיית הסינון הספירלי למים הצלולים ביותר.

 

יתרונותיו של דגם זה כוללים פתרון למים מסוננים עם אפשרות להגדרת טמפרטורת מים מדויקת, החל ממים קרים ופושרים, ועד למים חמים ואקסטרה חמים, כמו גם מסך מגע מלא ומנגנון להגנת ילדים.

 

דגם מומלץ נוסף מבית החברה הוא "Ebar Pure Soda", בר מים שולחני, מעוצב וקומפקטי, עבור מים מסוננים רגילים או מוגזים בהתאמה אישית. המכשיר כולל סודה בשלוש רמות גיזוז, מנגנון להגנת ילדים, מסך מגע מלא, אפליקציה לתכנות אישית והגדרת כמות וטמפרטורת המים עבור כל אחד מבני הבית ועוד!


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן