בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

חושבים לעבור לבר מים? קבלו כמה המלצות 


אין זה סוד שמי השתייה בישראל הנם באיכות נמוכה יותר ביחס לסטנדרטים האמריקאים והאירופאים וגם לא צריך להיות אניני טעם כדי להבחין בטעם הלוואי שלהם, כך שבמידה ועייפתם מהקונספט של רכישה ונשיאת בקבוקי מים מינרליים מהמרכול הביתה על בסיס שבועי, זה הזמן לעבור לבר מים! 

מבית מחברת Ebar מציינים שישנם כיום אינספור סוגים של ברי מים עם דרגות שונות של טיהור וסינון, ובאופן כללי, ככל שבר המים מתאפיין ברמה גבוהה יותר של סינון וטיהור, כך גם רמת המים איכותית יותר. אחת מהטעויות הרווחות היא שטיהור מים וסינון מים זה היינו הך, כלומר שני ביטויים הבאים לתאר פעולה זהה.

 

חשוב לדעת: טיהור מים וסינון מים הן שתי פעולות שונות


מחברת Ebar מסבירים שמדובר, למעשה, בשתי פעולות שונות, כאשר הסינון מהווה תהליך שנועד לסלק מהמים חלקיקים זרים, בעוד שהטיהור משמש לטיהור, חיטוי וספיחה של כל החומרים המסוכנים, ריחות לוואי וטעמי לוואי. 

בר מים עם פילטר מים פשוט, מסוגל לסנן מוצקים מרחפים כגון חלודה וחול, אבל מעבר לזה, בעוד שברי מים מתקדמים שיש בהם סנן פחם פעיל ונורת UV יצליחו להעניק פתרון מלא לטיהור המים מכלל המזהמים למיניהם. 

הטיהור המלא מתייחס למזהמים בקטריאליים, מוצקים מומסים (לרוב מתכות כבדות כמו עופרת וכספית) וגזים מומסים, פרט שכדאי לקחת לתשומת הלב עבור כל מי שאיכות המים ובריאותם של מי שעתידים להשתמש בבר המים חשובים לו.

 

מוצר בהתאמה אישית


קריטריונים נוספים שכדאי להתייחס אליהם במהלך בחירת בר מים הם שירות לקוחות, בעיקר בעניין אספקת החלפים (חובה להחליף את נורת ה- UV וסנן הפחם הפעיל אחת לתקופה לשמירה על איכות המים), טכנולוגיית ההפעלה, העיצוב, ההתאמה אל הצרכים הספציפיים, האחריות על המוצר וכמובן גם המחיר. 

לדוגמה, עבור מי שמעוניין בבר מים משפחתי, מומלץ לרכוש מכשיר מדגם Ebar Pure Spiral, שהנו היחידי בארץ בעל טכנולוגיות UV וסינון ספירלי למים הצלולים ביותר. המכשיר כולל מנגנון הגנת ילדים, מסך מגע מלא ואופציות למים מסוננים קרים, פושרים, חמים ואקסטרה חמים. 

למי שיש לו בעיה של מקום במטבח או שמעוניין שמשטח העבודה על השיש יוותר פנוי ונקי, מומלץ לבחור בבר מים תת כיורי, ולחובבי הסודה כדאי ללכת על Ebar Pure Soda למים מסוננים רגילים או מוגזים בהתאמה אישית.

 

המדריך לרכישה נבונה ומושכלת: איך לבחור בר מים? 


בר מים הוא מסוג המכשירים שלא נהוג להחליף מידי שנה או שנתיים ולפיכך מוגדר כהשקעה לטווח ארוך. אי לכך, בין אם מדובר ברכישת מתקן מים לבית או למשרד בין אם מדובר ברכישה של מיניבר ראשון או שדרוג של המכשיר הקיים, מומלץ שלא לבחור בר מים כזה או אחר באופן ספונטני, אלא לערוך סקר שוק מקיף ולבחון את ההבדלים בין המוצרים השונים. 

יש לבצע את סקר השוק תוך התייחסות לכמה פרמטרים עיקריים, מה שמבטיח רכישה נבונה ומושכלת והנאה מהמוצר לאורך זמן. מבית חברת Ebar מציינים שניתן למצוא כיום בשוק מתקני מים במבחר בלתי נדלה של סוגים, טכנולוגיות, עיצובים ומחירים, וחשוב לבצע את הבחירה בהתאמה אל הצרכים הפרטניים.

 

רמות שונות של סינון וטיהור המים


ניתן למצוא ברי מים בשיטת תפעול אנלוגית, שמצוידים בשני ברזים (חם וקר) ובכפתור הרתחה והם פשוטים מאוד לשימוש, או לחלופין ברי המים מהדור החדש הפועלים בטכנולוגיה דיגיטלית ומתקדמת עם מסך מגע ומערכת בקרה לכוונון מדויק של כמות המים והטמפרטורה המבוקשת. 

ישנם ברי מים להצבה על הרצפה וישנם גם מתקני מיניבר שולחניים קטנים וקומפקטיים להצבה על השיש במגוון עיצובים מרהיבים. אחד הפרטים שאליהם כדאי להתייחס במהלך בחירת בר מים נוגע למערכת הסינון. 

קיימות רמות שונות של סינון וטיהור המים, החל ממתקנים עם פילטר מים פשוט ועד למתקנים הכוללים סנן פחם פעיל המתקדמים ביותר בשילוב נורת UV למתן מענה מקיף לסינון וטיהור המים מכול המזהמים למיניהם.

 

בר מים לשימוש ביתי


במידה ותרים אחר בר מים לשימוש ביתי, ההמלצה היא שלא להתפשר על איכות המים, אלא לרכוש מכשיר עם דרגת סינון המים הגבוהה והמתקדמת ביותר, כמו לדוגמה בר המים המשפחתי מדגם Ebar Pure Spiral, היחיד המשלב בתוכו הן את טכנולוגיית הסינון הספירלי והן את טכנולוגיית ה- UV למים טעימים, בריאים וצלולים ביותר. 

בר המים מדגם זה כולל מסך מגע מלא ואפשרות להגדרת טמפרטורת המים בהתאם לצרכים, החל ממים מסוננים קרים או פושרים, ועד למים אקסטרה לוהטים. המכשיר כולל גם מנגנון להגנת ילדים מפני כוויות ממים רותחים. בר מים שולחני ומעוצב מדגם Ebar Pure Soda מהווה אופציה משודרגת לחובבי הסודה והמשקאות המוגזים, ומציע, בין היתר, מים מסוננים קרים עד אקסטרה חמים וגם סודה הישר לכוס בשלוש רמות גיזוז.
 

בר מים


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן