בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

חושבים לעבור לבר מים? קבלו כמה המלצות 


אין זה סוד שמי השתייה בישראל הנם באיכות נמוכה יותר ביחס לסטנדרטים האמריקאים והאירופאים וגם לא צריך להיות אניני טעם כדי להבחין בטעם הלוואי שלהם, כך שבמידה ועייפתם מהקונספט של רכישה ונשיאת בקבוקי מים מינרליים מהמרכול הביתה על בסיס שבועי, זה הזמן לעבור לבר מים! 

מבית מחברת Ebar מציינים שישנם כיום אינספור סוגים של ברי מים עם דרגות שונות של טיהור וסינון, ובאופן כללי, ככל שבר המים מתאפיין ברמה גבוהה יותר של סינון וטיהור, כך גם רמת המים איכותית יותר. אחת מהטעויות הרווחות היא שטיהור מים וסינון מים זה היינו הך, כלומר שני ביטויים הבאים לתאר פעולה זהה.

 

חשוב לדעת: טיהור מים וסינון מים הן שתי פעולות שונות


מחברת Ebar מסבירים שמדובר, למעשה, בשתי פעולות שונות, כאשר הסינון מהווה תהליך שנועד לסלק מהמים חלקיקים זרים, בעוד שהטיהור משמש לטיהור, חיטוי וספיחה של כל החומרים המסוכנים, ריחות לוואי וטעמי לוואי. 

בר מים עם פילטר מים פשוט, מסוגל לסנן מוצקים מרחפים כגון חלודה וחול, אבל מעבר לזה, בעוד שברי מים מתקדמים שיש בהם סנן פחם פעיל ונורת UV יצליחו להעניק פתרון מלא לטיהור המים מכלל המזהמים למיניהם. 

הטיהור המלא מתייחס למזהמים בקטריאליים, מוצקים מומסים (לרוב מתכות כבדות כמו עופרת וכספית) וגזים מומסים, פרט שכדאי לקחת לתשומת הלב עבור כל מי שאיכות המים ובריאותם של מי שעתידים להשתמש בבר המים חשובים לו.

 

מוצר בהתאמה אישית


קריטריונים נוספים שכדאי להתייחס אליהם במהלך בחירת בר מים הם שירות לקוחות, בעיקר בעניין אספקת החלפים (חובה להחליף את נורת ה- UV וסנן הפחם הפעיל אחת לתקופה לשמירה על איכות המים), טכנולוגיית ההפעלה, העיצוב, ההתאמה אל הצרכים הספציפיים, האחריות על המוצר וכמובן גם המחיר. 

לדוגמה, עבור מי שמעוניין בבר מים משפחתי, מומלץ לרכוש מכשיר מדגם Ebar Pure Spiral, שהנו היחידי בארץ בעל טכנולוגיות UV וסינון ספירלי למים הצלולים ביותר. המכשיר כולל מנגנון הגנת ילדים, מסך מגע מלא ואופציות למים מסוננים קרים, פושרים, חמים ואקסטרה חמים. 

למי שיש לו בעיה של מקום במטבח או שמעוניין שמשטח העבודה על השיש יוותר פנוי ונקי, מומלץ לבחור בבר מים תת כיורי, ולחובבי הסודה כדאי ללכת על Ebar Pure Soda למים מסוננים רגילים או מוגזים בהתאמה אישית.

בר מים


צרו קשר
חייגו: 0799104920
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן