בר מים אי-בר Ebar | בר המים של ישראל

איך מוצאים מיני בר מים במבצע?


בר מים במבצע | E-BARמיני בר הוא דרך מצוינת לשתות יותר מים, בקלות ובלי מאמץ. אם אתם מחפשים מיני בר מים במבצע, אתם כנראה יודעים מה טוב לכם. הצוות המקצועי של EBAR, כאן כדי לעזור לכם למצוא מיני בר במחיר משתלם.

 

מה זה מיני בר מים

מיני בר מים, או בשמו הפחות מוכר מַרְוָןהוא מתקן חשמלי המשמש לסינון מים. קיימים סוגים שונים של מיניברים, כאשר רובם משמשים גם להרתחה, קירור ושימור של המים בטמפרטורה הרצויה לאורך זמן.מתקני מיני בר נמצאים בעיקר בשימוש ביתי, אולם ניתן למצוא אותם גם במשרדים, בבתי ספר,באוניברסיטאות ועוד. היתרון המשמעותי של מיני בר לעומת מתקני מים מינירליים הוא שהוא חוסך את הצורך בנשיאת כדי מים כבדים או בקבוקי מים מינרליים. בנוסף, כיוון שהוא נמצא כל הזמן ומתבסס על מים זמינים מן הברז, אין צורך לדאוג כל הזמן לקנות עוד מים.

 

מערכת סינון מתקדמת

מתקני המיני בר השונים מבוססים על מערכות סינון מתקדמות שמאפשרות לשותים ליהנות ממים נקיים ומסוננים. החברות השונות משתמשות בטכנולוגיות סינון שונות, ולפני שאתם בוחרים מיני בר, כדאי שתבדקו באיזה מערכת משתמשת החברה שאתם בוחרים.

 

החלפת המסנן

אחד הדברים החשובים שיש לדעת כאשר רוכשים בר מים הוא שיש להחליף את המסננים אחת לזמן מה, בהתאם להוראות החברה. החלפת המסננים תעלה לכם כסף, ואם לא תחליפו את המסננים יעילות הסינון תפחת באופן משמעותי.

 

רוצים מיני בר מים במבצע

אבל אתם לא סתם מחפשים בר מים, אתם רוצים מיני בר מים במבצע. אז איך מוצאים אחד כזה? קודם כל מחפשים באינטרנט, אבל זה לא מספיק. אתם יכולים לחפש בגוגל צירופים שונים ולהיחשף לחבילות השונות. מבין אלה תבחרו את מה מתאים לכם.

 

בידקו עלויות נלוות

גם אם מצאתם מיני בר מים במבצע, והוא נראה כמו הדבר הכי משתלם בעולם, עצרו שניה ובידקו – כמה עולה להחליף מסנן? האם אפשר לבצע בחלפה בעצמכם, או שיש חובה לביקור טכנאי בכל פעם? אם בכל פעם שצריך להחליף את המסנן צריך טכנאי, זה עשוי לייקר את עלות המיני בר בסופו של דבר, לכן קחו את זה בחשבון.


צרו קשר
חייגו: 8191 *
רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פנייתכם כאן